IBB Hotel Długi Targ

IBB Hotel Długi Targ

Inwestycja, która pochłonęła ok. 11 milionów euro niedługo pojawi się w Gdańsku nieopodal Fontanny Neptuna. W Hotelu Długi Targ znajdzie się 90 pokoi, część handlowo-usługowa oraz sale konferencyjne ze stanowiskami informatycznymi, a to wszystko w świeżo odremontowanym zespole kamienic. 

IBB Hotel Długi Targ posiada trzy gwiazdki i mieści się w trzech kamienicach ustawionych koło siebie, które zostały poddane gruntownemu remontowi i renowacji. Oprócz zabytkowych części, od ulicy Mieszczańskiej stworzono dobudówkę jako nową część hotelu. Inwestor chce uszanować architekturę tego miejsce, fasada budynku nie zmieni się, zostanie jedynie odświeżona. Miejsce to ma pokazywać zarówno swoją historyczną stronę jak i wizję przyszłości właścicieli. Nieodłącznie mają się tutaj znaleźć elementy związane z morzem, jak na ośrodek w Gdańsku przystało.

Ośrodek ten będzie przeznaczone dla każdego turysty i biznesmena, który znajdzie się w mieście, duży nacisk inwestorzy kładą na wyjście naprzeciw młodemu pokoleniu odwiedzającemu miasto, a także klientom pragnącym zorganizować tutaj konferencje czy szkolenie. IBB Hotel Długi Targ wkrótce stanie się jedną  nowym punktem na mapie hoteli i miejsc konferencyjnych.