Hotel Park of Poland

Hotel Park of Poland

Park od Poland będzie mógł pochwalić się nie tylko największym parkiem wodnym w tej części Europy, ale również bogatą ofertę noclegową, na którą będą składały się apartamentowce, domki typu bungalowy i 4-gwiazdkowe hotele resortowe. Inwestycja znajduje się między Łodzią a Warszawą, w miejscowości Wręcza pod Mszczonowem.


Hotele Park of Poland w swojej ofercie będą posiadać 240 pokoi, przestrzenie rekreacyjne, centrum konferencyjne i unikalny koncept gastronomiczny, który docenią na pewno goście przykładający dużą wagę do luksusu i obsługi na najwyższym, międzynarodowym poziomie.

Centrum konferencyjne o powierzchni łącznej ponad 3000 m2 i sala balowa o powierzchni ponad 1000 m2 to duża szansa dla organizatorów spotkań biznesowych nie tylko z województwa mazowieckiego, ale całej Polski. Aquapark Suntago Wodny Świat z pewnością przyciągnie też turystów i klientów biznesowych zza granicy. Rozbudowana oferta biznesowa, noclegowa, rekreacyjna i gastronomiczna przyczyni się do popularności tego miejsca nie tylko wśród rodzin z dziećmi, ale także gości podróżujących służbowo. To doskonałe miejsce na organizację wyjazdu firmowego łączącego pracę z wypoczynkiem.Hotele i centrum konferencyjne zostaną otwarte w ostatnim kwartale 2020 roku.