Hotel Movenpick Kołobrzeg

Hotel Movenpick Kołobrzeg

Accor kontynuuje rozwój swojego portfolio w segmencie marek premium na polskim rynku hotelarskim. W Kołobrzegu powstanie 5-gwiazdkowy Hotel Movenpick. Bliska odległość od morza i bogata oferta konferencyjno-gastronomiczno-rekreacyjno-noclegowa z pewnością przyciągnie klientów biznesowych i turystów zza granicy. 

Na terenie Hotelu Movenpick Kołobrzeg powstanie centrum SPA, co jest już chyba standardem kołobrzeskich hoteli. Do dyspozycji gości będzie również saunarium i basen. W hotelu znajdzie się również restauracja i lobby bar. 

Według projektu w hotelu znajdzie się również przestrzeń konferencyjna. Sale konferencyjne w 5-gwiazdkowym standardzie mogą przyciągać organizatorów prestiżowych spotkań biznesowych i międzynarodowych wydarzeń. 

W ofercie nowego kołobrzeskiego hotelu znajdzie się 266 pokoi. Większość z nich będzie miała balkon, z którego będzie można podziwiać polski Bałtyk. 

Hotel powstanie na działce o pow. 0,7 hektara, którą spółka Marvipol Development wykupił w 2018 roku za 25 milionów złotych. We wcześniejszych planach powstać miał hotel pod marką Staybridge Suites.