Hotel Mercure i ibis Warszawa Bielany

Hotel Mercure i ibis Warszawa Bielany

Na warszawskich Bielanach, przy stacji metra Słodowiec, powstaje hotel w unikalnej koncepcji i formie. Hotel Mercure i ibis Warszawa Bielany będzie funkcjonował pod dwiema markami jednocześnie, tym samym "zgarniając" plusy obu światowych marek.

Dzięki podpisaniu warunkowej umowy między Grupą Hotelową Orbis, czyli strategicznym partnerem AccorHotels, a firmą Dwell Well Development powstanie nowy hotel w Warszawie. Hotel Mercure i ibis Warszawa Bielany oferować będzie swoim gościom zarówno pokoje marki Mercure, jak i marki ibis (137 i 185). W hotelu powstanie również strefa coworkingu - 1100 mkw powierzchni oraz strefa eventowa, w której będzie można zorganizować różnego rodzaju biznesowe spotkania typu szkolenia, kongresy, konferencje, warsztaty czy wystawy.

Na terenie nowego warszawskiego hotelu znajdzie się również miejsce na strefę colivingu, czyli miejsca, gdzie będzie można odpocząć, zrelaksować się oraz świetnie bawić bez wychodzenia z budynku.

Kolejnym atutem hotelu działającego pod szyldem dwóch światowych marek jest dogodna lokalizacja. Warszawskie Bielany sąsiadują z Żoliborzem, który jest pełen zieleni. Te dzielnice są uważane za jedne z najbardziej urokliwych i klimatycznych części miasta. Na uwagę zasługuje również bliskość stacji metra Słodowiec oraz innych przystanków komunikacji miejskiej, dzięki czemu można się tu szybko i łatwo dostać z każdej części Warszawy, m.in. z dworca kolejowego czy lotniska.

Hotel pierwszych gości ma przyjąć w połowie 2020 roku.