Hotel Juvena

Hotel Juvena

Hotel Juvena powstaje na Wyspie Wolin w Międzywodziu, w pierwszej linii brzegowej. Na jego terenie znajdować się będzie aż 108 pokoi w kilku wariantach, m.in. pokoje dwuosobowe, pokoje typu studio i apartamenty. Wszystko to utrzymane w 4-gwiazdkowym standardzie.

Oprócz rozbudowanego zaplecza noclegowego nowy hotel będzie mógł się pochwalić również bogatą ofertą rekreacyjną. 4 baseny, w tym jeden na dachu, robią wrażenie. Dodatkowo goście Hotelu Juvena będą mogli korzystać ze strefy wellness, saunarium, łaźni, hammam, strefy relaksu, gabinetów SPA, Centrum Rehabilitacji i wielu innych atrakcji.


Hotel Juvena w Międzywodziu zaoferuje swoim gościom zróżnicowaną ofertę kulinarną. Dwie restauracje (Belovia - posiłki w formie bufetu, Stella Vero - menu a'la carte), kawiarnie z ogródkiem na tarasie, bar, klub nocny. Goście Hotelu Juvena na pewno znajdą tu coś dla siebie i z pewnością nie będą się nudzić. Dodatkowo w hotelu powstaje ekskluzywna palarnia cygar i gaming room dla pasjonatów komputerów gamingowych.

Hotel będzie też doskonałą bazą dla przedsiębiorców i organizatorów spotkań biznesowych. Na jego terenie powstają cztery sale konferencyjne i szkoleniowe oraz wielofunkcyjna sala o pow. 152 mkw, która sprawdzi się np. podczas bankietów, balów i imprez integracyjnych.

Hotel ma otworzyć się dla gości w letnich miesiącach 2020 roku.