Hotel ibis Styles Kraków

Hotel ibis Styles Kraków
Hotel ibis Styles Kraków to kolejna inwestycja znanej w Polsce marki ibis Styles na terenie stolicy Małopolski. W grudniu 2019 ruszyła budowa najnowszego nabytku w tym rejonie, wsparta przez spółkę UBM  Development, dążącą do umocnienia swojej pozycji na lokalnym rynku.

Jedną z głównych zalet, której już w tym momencie możemy być pewni, jest lokalizacja powstającego hotelu. Obiekt będzie mieścił się w krakowskiej dzielnicy Grzegórzki, na ulicy Mogilskiej, skąd sprawnie dotrzemy do każdego istotnego punktu na mapie miasta - Starówki, głównego dworca PKP czy słynnej Tauron Areny. Budowę rozpoczęto w okolicy z rozbudowaną infrastrukturą biznesową, nastawiając się na m.in. na zaspokojenie potrzeb przedsiębiorców. 

Hotel będzie składał się z 8 nadziemnych kondygnacji, wśród których odnajdziemy aż 259 wygodnych pokoi, a także wyjątkową restaurację, która jako pierwsza z obiektów ibis Styles w Polsce wprowadzi w życie koncepcję "CHILL". Pomysł ten oparty jest na połączeniu wyśmienitej kuchni z intrygującym wnętrzem i luźną atmosferą inspirowaną kameralnymi kawiarniami. Lokal otwarty będzie od wczesnych godzin porannych do późnych godzin wieczornych, oddając do dyspozycji przestrzeń sprzyjającą poczuciu relaksu i warunkom do swobodnego coworkingu. Do restauracyjnej oferty należeć będą m.in. piwa craftowe, pizza z pieca kamiennego, lokalne wypieki oraz świeżo parzona kawa.

Hotele marki ibis Styles cieszą się w Polsce dość dużą popularnością ze względu na konsekwentne działanie w duchu designerskich, unikalnych rozwiązań podążających w parze z korzystnymi cenami oraz komfortem. Powstają one z myślą zarówno o turystach, jak i gościach odwiedzających większe miasta w celach zawodowych. Otwarcie najbliższego, krakowskiego nabytku sieci planowane jest na IV kwartał 2021 roku.