Hotel Grano Sol Marina

Hotel Grano Sol Marina

Nowy Hotel Grano Sol Marina zlokalizowany w zacisznej okolicy Trójmiasta, zostanie otwarty w lipcu 2023 roku. Hotel ten oferuje nie tylko wygodne pokoje i apartamenty, ale także nowoczesną strefę SPA&Wellness oraz świetnie wyposażone sale konferencyjne.

Unikalna i nowoczesna bryła oraz design wnętrz sprawiają, że Hotel Grano Sol Marina jest wyjątkowym miejscem na mapie Trójmiasta. Goście będą mogli wybierać spośród czterech typów pokoi: Classic, Superior, Apartament oraz Marina Residence. Każdy z nich jest jasny, klimatyzowany i nowoczesny. Dzięki temu goście będą mogli w pełni wypocząć i zrelaksować się. Jednym z największych atutów Hotelu Grano Sol Marina jest klimatyczna i nowoczesna strefa SPA&Wellness. Goście będą mieli do dyspozycji basen, jacuzzi, sauny, siłownię oraz osiem gabinetów zabiegowych. To idealne miejsce, aby się zrelaksować i odprężyć.

Hotel Grano Sol Marina to także doskonałe miejsce dla osób szukających dobrej kuchni. W restauracji hotelowej serwowane będą afrodyzjaki kuchni regionalnej oraz międzynarodowej. Głównymi atrakcjami są oczywiście świeże owoce morza oraz idealnie wysmażone steki. Restauracja hotelowa to także piękne i klimatyczne wnętrza, które sprawiają, że posiłek jest nie tylko smaczny, ale i relaksujący.

Dla klientów biznesowych Hotel Grano Sol Marina równieżprzygotował coś specjalnego. Do dyspozycji oddane zostaną dwie świetnie przystosowane sale konferencyjne: Uznam oraz Wolin. Sala Uznam pomieści nawet 80 gości w formie bankietowej, natomiast sala Wolin może pomieścić 45 uczestników w ustawieniu teatralnym. Obie sale są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt konferencyjny, a obecność mobilnych ścianek umożliwia połączenie obu sal w jedną dużą przestrzeń dla nawet 140 osób.

Warto zaznaczyć, że Hotel Grano Sol Marina jest doskonale przystosowany do potrzeb każdego gościa. Bez względu na to, czy przyjeżdżasz w celach biznesowych, czy po prostu chcesz zrelaksować się i odpocząć, ten hotel będzie dla Ciebie idealnym miejscem. Jeśli szukasz nowoczesnego i komfortowego miejsca noclegowego w Trójmieście, to Hotel Grano Sol Marina będzie dla Ciebie najlepszym wyborem.