Hotel Energylandia

Hotel Energylandia

Park Rozrywki Energylandia w Zatorze z roku na rok odwiedza coraz więcej osób. Widząc potencjał tego miejsca, inwestorzy powiększają teren parku z 35 do 150 hektarów. Nowa przestrzeń daje wiele nowych możliwości, w tym powstanie kompleksu hotelowego.

Hotel Energylandia ma nawiązywać swoim wyglądem do Wenecji i włoskiej architektury. Wnętrza urządzone zostaną w standardzie minimum 4 gwiazdek. Na terenie nowego hotelu powstanie 120 pokoi z 530 łóżkami, 2 restauracje, kawiarnie, SPA i różnego rodzaju punkty usługowe.

Hotel Energylandia ma składać się z 2 części: noclegowej oraz konferencyjnej. Ta druga składać się będzie z kilku sal konferencyjnych, które będzie można ze sobą połączyć - w razie potrzeby. Przestrzeń eventowa ma pomieści do 500 osób.

Oryginalna lokalizacja na terenie największego parku rozrywki w Polsce może być ciekawą alternatywą dla organizacji konferencji w biurowcach czy hotelach w dużych miastach. Niewielka odległość od Krakowa wpłynie z pewnością już nie tylko na popularność Parku Rozrywki Energylandia wśród turystów liczących na dobrą zabawę, ale również wśród klientów biznesowych.

Data otwarcia Hotelu Energylandia w Zatorze nie jest znana. Być może stanie się to już w przyszłym roku.