Hotel AC Marriott Kraków

Hotel AC Marriott Kraków

Hotel AC Marriott Kraków będzie największym obiektem tej sieci w Europie. Powstanie przy Al. 3 Maja, w bliskiej odległości od Błoni Krakowskich i Parku Jordana. Na jego terenie znajdzie się 300 pokoi, strefa SPA, basen biblioteka, sklep i miejsca do wspólnej pracy. Hotel będzie elegancki, wyrafinowany i pozbawiony zbędnego przepychu. Według projektu utrzymany będzie w duchu luksusowego minimalizmu. 

W hotelu zastosowana zostanie paleta barw przyjemna dla oka. Taka, która sprzyja relaksacji i wyciszeniu. Mowa tu o beżach, brązach i ciepłej bieli. Proste kolory wzbogacą dodatki i dekoracyjne oświetlenie, które przykuwa wzrok, ale go nie nadwyręża. W środku znajdziemy elementy drewna i dużo roślinności. Miłośnicy monster i zielony ścian będą zachwyceni!

Za projekt odpowiada pracownia Tremend. Inwestorem jest spółka z Grupy Portfel Inwestycyjny działająca na rynku polskim od blisko 10 lat.

Na terenie Hotelu AC Marriott Kraków powstanie 6 sal konferencyjnych. Jedna duża i pięć mniejszych. Największą salę będzie można podzielić na dwie części. W wystroju sal dominować będą proste formy i subtelne barwy. Twórcy projektu zadbali o detale i przytulny klimat. Będzie wykładzina, drewniane okładziny ścienne, ciężkie zasłony i roślinny ozdobne, co zbuduje na pewno przyjazną atmosferę. 

Po skończonym spotkaniu będzie można udać się do SPA na mały relaks. Do dyspozycji gości będą różnego rodzaju gabinety, siłownia i basen. 

Wizualizacje wyglądają bardzo obiecująco.