Holiday Inn Express Warsaw Hub

Holiday Inn Express Warsaw Hub

Holiday Inn Express Warsaw Hub powstanie w Warszawie dzięki podpisanej umowie Ghelamco z InterContinental Hotels Group. Będzie tutaj 218 komfortowych pokoi, a każdy z nich zaprezentuje trzygwiazdkowy standard. 

W planach inwestycji Holiday Inn Express Warsaw Hub ma zajmować piętra od 3 do 10 w kompleksie The Warsaw HUB. Będzie on idealny zarówno dla gości biznesowych, turystycznych, zorganizowanych grup oraz klientów indywidualnych. Oprócz wygodnych pokoi znajdzie się tutaj też dostęp do siłowni, miejsca spotkań, SPA oraz duża restauracja serwująca dania z najlepszych i najświeższych składników. 

Holiday Inn Express Warsaw Hub będzie należeć do inwestycji hotelowej IHG wraz z Crowne Plaza. Jest to pierwszy tego typu projekt łączący w sobie dwa nowe hotele w The Warsaw HUB. Od początku 2017 roku ING podpisało w Europie Środkowo-Wschodniej 10 umów inwestycyjnych, a połowa z nich zlokalizowana będzie w Warszawie. Tak wiele inwestycji wynika z atrakcyjności tego regionu świata, zarówno pod względem turystycznym, jak i biznesowym.