H2O Kołobrzeg

H2O Kołobrzeg

H2O Kołobrzeg to 4-gwiazdkowy hotel oferujący apartamenty w systemie condo. Powstaje w uzdrowiskowej części miasta, przy ulicy Morawskiego. To nowa inwestycja sieci Zdrojowa Ivest, która to w Kołobrzegu ma już kilka obiektów (Diune i Marine). Oba znajdują się w bliskiej odległości od nowo powstającego czterogwiazdkowego H2O.

Część apartamentów została już wykupiona, bowiem obiekt znajduje się w bardzo korzystnej lokalizacji, zaledwie kilka minut spacerem od piaszczystej plaży i morza. Łącznie H2O Kołobrzeg oferuje 209 apartamentów. Do wyboru są takie 1- i takie 2-osobowe. Powierzchnia waha się od 23 do 49 mkw. Każdy apartament posiada również własny taras. Część z nich posiada malowniczy widok na morze. Jak można się domyślić - te z widokiem na morze są droższe, ale też cieszą się większą popularnością zarówno wśród kupców, jak i gości korzystających z noclegu w hotelach.


Na uwagę zasługują również silne "wodne" motywy. W nowej inwestycji znajdą się cztery baseny:

  • wewnętrzny basen ze zjeżdżalniami, leżankami wodnymi, masażami
  • zewnętrzny basen ze zjeżdżalniami, ślizgawkami wodnymi, kaskadowymi tarasami
  • basen sportowy
  • basen infinity edge (bez krawędzi) z barem na dachu i widokiem na morze

W ofercie rekreacyjnej znajdzie się również strefa saun, łaźnie, strefa SPA&Wellness, także część gastronomiczna z restauracją, kawiarnią i barem na dachu.


Elewacja budynku będzie posiadać dużo przeszkleń, a także zieleni nawiązującej do parkowej okolicy. Te elementy mają dodać bryle budynku lekkości, świeżości, a także nawiązywać do położenia nad morzem.


H2O Kołobrzeg pierwszych gości ma przyjąć w połowie 2020 roku.