Granaria

Granaria

Granaria to nowopowstający obiekt, który z dumą wkomponowuje się w malowniczy krajobraz jednej z najpiękniejszych części Gdańska – Wyspy Spichrzów. W pierwszym etapie inwestycji, architekci z renomowanego Studia Architektonicznego Kwadrat stworzyli budynek apartamentowy, który stanowi prawdziwe arcydzieło sztuki architektonicznej. Łącząc nowoczesny design z charakterystycznymi elementami Gdańska, każdy z tych budynków emanuje wyjątkowym stylem i elegancją.

Na parterze każdego z apartamentowców znajdują się punkty usługowo-handlowe, tworząc niepowtarzalną atmosferę życia miejskiego i ułatwiając mieszkańcom dostęp do różnorodnych produktów oraz usług. Dodatkowo, w ramach tej inwestycji, powstaje również Kładka Św. Ducha, która stanowi nie tylko architektoniczny element, lecz także praktyczne rozwiązanie umożliwiające szybki i wygodny dostęp między Wyspą Spichrzów a Starym Miastem.

Zwieńczeniem pierwszego etapu projektu jest budowa nowoczesnego hotelu, zaprojektowanego przez światowej klasy pracownię architektoniczną RKW z Düsseldorfu. Ten luksusowy hotel oferować będzie 240 pokoi, wyposażonych w najnowocześniejsze udogodnienia, sale konferencyjne oraz restauracje serwujące wykwintne dania. Dzięki temu, zarówno turyści jak i osoby podróżujące w celach biznesowych, znajdą tutaj komfort na najwyższym poziomie, zapewniając niezapomniane doświadczenia podczas pobytu w Gdańsku.