Focus Hotel Premium Szczecin

Focus Hotel Premium Szczecin

W Szczecinie powstaje drugi hotel marki Focus Hotels. Zlokalizowany na skrzyżowaniu ulic 3 Maja i Placu Zawiszy Czarnego 4-gwiazdkowy Focus Hotel Premium Szczecin swoim gościom zaoferuje nie tylko stylowo urządzone pokoje, ale również wiele innych udogodnień.

Nowo powstający hotel mieścić się będzie w zmodernizowanych kamienicach należących niegdyś do podróżnika Carla Antona Dohrna, a następnie do jego syna. Historia kamienic sięga połowy XIX wieku. Teraz w tym miejscu znajdować się będzie czterogwiazdkowy hotel, który poszerzy nie tylko zaplecze noclegowe Szczecina, ale również zaplecze konferencyjne. 4 nowoczesne i funkcjonalne sale konferencyjne i szkoleniowe o pow. 250 mkw przyciągną lokalnych przedsiębiorców i organizatorów spotkań biznesowych.

W Focus Hotel Premium Szczecin nie zabraknie również dodatkowych udogodnień w postaci restauracji, baru, sauny czy siłowni. Goście będą mogli również korzystać z kącika biznesowego i dostępnego sprzętu, w tym drukarki. Do dyspozycji będzie również bezprzewodowy, szybki internet.

Według założeń nowy hotel przyjmie pierwszych gości pod koniec 2020 roku.