Crystal Mountain Resort

Crystal Mountain Resort

Crystal Mountain Resort dołączy do grona największych hoteli w Polsce. Wielkością zbliżony będzie do Gołąbiewskiego. Swoim gościom zaoferuje ponad 500 pokoi. Oferować będzie zarówno pokoje typu studio, jak i większe apartamenty, których powierzchnia wahać się będzie od 24 do 135 mkw. Crystal Mountain Resort powstaje na szczycie góry. Lokalizacja gwarantuje niezapomniane widoku na góry i panoramę miasta. Malownicze położenie zawdzięcza również otoczeniu terenów leśnych.


Ten pięciogwiazdkowy kompleks składać się będzie również z aquaparku, który zaoferuje gościom bardzo rozbudowaną ofertę. Zarówno baseny kryte, jak i na zewnątrz wyposażone zostaną w szereg atrakcji. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zjeżdżalnie multimedialne, tory do pływania, brodzik dla dzieci, plaża z leżakami. Do dyspozycji będą również sauny, jacuzzi i gabinety rehabilitacyjne, relaksacyjne, kosmetyczne oraz sale zabaw dla dzieci. W ramach inwestycji Crystal Mountain Resort powstanie również duży parking na 4 kondygnacjach, który zaoferuje około 430 miejsc parkingowych.


Crystal Mountain Resort funkcjonować będzie w systemie condo, czyli pokoje i apartamenty będzie można wynajmować zarówno na krótkie okresy, jak i długoterminowo.


Nowa inwestycja na Górnym Śląsku należy do grupy Górskie Resorty. Obiekt ruszyć ma do końca 2020 roku.