Courtyard by Marriott

Courtyard by Marriott

Po wakacjach planowane jest otwarcie hotelu Courtyard by Marriott w Katowicach. Czterogwiazdkowy hotel będzie znajdował się w Altusie - najwyższym budynku w Katowicach, zbudowanym w 2004 roku. Luksusowe pokoje będą znajdowały się na piętrach od 19 do 26. Do dyspozycji gości będzie 151 komfortowych i nowocześnie urządzonych pokoi, wszystkie będą wyposażone w sprzęt RTV, na terenie całego obiektu będzie dostępny internet Wi-Fi. Na ostatnim piętrze wieżowca znajdować się będzie przestronna restauracja Panorama  o powierzchni prawie 700 metrów kwadratowych! Lokal będzie podzielony na dwie części - restauracyjną i barową. Z okien restauracji będzie rozciągał się wspaniały widok na 4 strony Katowic.

Ciekawym udogodnieniem będą znajdujące się w holu elektroniczne tablice informujące o  odlotach z Pyrzowic i Balic oraz odjazdach pociągów Intercity z Katowic.

Hotel będzie także dysponował piętrem konferencyjnym. Do dyspozycji Gości będzie 7 nowoczesnych sal konferencyjnych, które będą idealnym miejscem na organizację szkoleń, konferencji, kongresów i różnorodnych spotkań biznesowych. Świetny design i niezawodny sprzęt sprawią, że każde spotkanie biznesowe będzie udane!