CityInter Hotel Białystok

CityInter Hotel Białystok

Do Polski wkracza nowa sieć hoteli - CityInter Hotel. Pierwszy obiekt powstaje w Białymstoku. Hotele tej marki charakteryzować się będą 3-gwiazdkowym standardem. W planach są jeszcze cztery inwestycje: w Warszawie, Łodzi, Poznaniu i Lublinie.

CityInter Hotel Białystok powstanie w pobliżu ulic Hetmańskiej i Marczukowskiej. Niedaleko znajdują się nowoczesne osiedla (Osiedle Hetmańska Etap II, Osiedle Hetmańska, Osiedle Hetmańska Etap I). Blisko jest również do dworca kolejowego i autobusowego, co jest dużym udogodnieniem dla osób podróżujących innymi niż samochód środkiem transportu.


Autorem projektu architektonicznego jest Pracownia Projektowa AUTORIS. Właściciele mówią, że ich hotele będą oferować warunki na poziomie czterech gwiazdek w cenie trzech. Wyższy standard charakteryzować się będzie większymi pokojami niż konkurencja i aż dwiema windami. Łącznie CityInter Hotel Białystok zaoferuje swoim gościom 110 pokoi.


Na terenie nowego białostockiego hotelu znajdą się również sale konferencyjne, które poszerzą zaplecze biznesowe stolicy województwa podlaskiego. Przedsiębiorcy ze wschodu będą mogli zorganizować tu m.in. szkolenia, konferencje, kongresy czy prezentacje. Cała powierzchnia użytkowa to 4000 mkw. CityInter Hotel Białystok będzie miał pięć kondygnacji.