Centrum Praskie Koneser

Centrum Praskie Koneser

Wiele budynków w jednym miejscu utworzy kompleks, w którym powstaną lokale mieszkalne, biura, sklepy oraz inne obiekty usługowe, Muzeum Polskiej Wódki, hotel a w nim również centrum konferencyjne – to wszystko w Centrum Praskim Koneser przy ulicy Ząbkowskiej. 

Skąd pomysł na Muzeum Wódki? Stąd, że Centrum Praskie Koneser będzie się mieścić w odrestaurowanej Warszawskiej Wytwórni Wódek. Powierzchnia tego kompleksu wynosi 88 tys. metrów kwadratowych, która zostanie zaadoptowana z przestrzeni postindustrialnej w centrum tętniące życiem.  

Z Koneserem wiąże się przedsiębiorczość, dlatego też nie zabraknie tutaj centrum biznesowego. Znajdzie się tutaj 25,500 metrów kwadratowych przestrzeni przeznaczonej jedynie na biura, do których będzie prowadzić prosta droga, dzięki dogodnej lokalizacji. 

Centrum Praskie Koneser stanie się też centrum eventowo-konferencyjnym. Dla klientów przygotowano w projektach przestronne wnętrza na organizację każdego spotkania firmowego. Sale konferencyjne przeznaczone zostaną nie tylko na szkolenia, ale również na wydarzenia kulturalne oraz rozrywkowe w sercu warszawskiej Pragi. 

Odbywające się tutaj spotkanie nie będą musiały ograniczać się do jednego dnia. Dla osób pozostających tutaj dłużej przygotowano hotel Moxy oferujący 141 pokoi dostępnych 24/7 dla każdego.