Capital Towers

Capital Towers

Rzeszów - stolica Podkarpacia, jest prężnie rozwijającym się miastem, dlatego nie mogło zabraknąć tutaj nowości budowlanych. Wśród nich jest Capital Towers - projekt, który zakłada kompleks apartamentów wraz z powierzchnią użytkową, której wysoki poziom zachwyci wszystkich klientów.


Jak prezentuje się Capital Towers? Będzie składał się z najwyższego w Rzeszowie budynku liczącego 25 pięter. Z górnych konsygnacji rozciągać będzie się wspaniały widok na panoramę miasta, podobnie jak z drugiego budynku, posiadającego 18 pięter. Ponadto znajdą się tutaj również nieco niższe budynki: trzy o 8 piętrach i jeden czteropiętrowy.


Duże znaczenie ma dla projektu dogodna lokalizacja. Capital Towers oddalone będzie zaledwie 10 minutową drogą od Rynku, 5 minutową drogą od Filharmonii, co stanowi idealny punkt dla wielbicieli muzyki, równie blisko będzie tutaj również do hali sportowo-rekreacyjnej, dzięki czemu zyskają tu również wielbiciele sportu.

Oprócz apartamentów znajdzie się w Capital Towers również część usługowa. W jej obrębie wyznaczono powierzchnię biurową klasy A, sklepy oraz hotel. Część biznesowa będzie posiadać również wysokiej klasy zaplecze konferencyjne oraz sale szkoleniowe. Nic nie będzie stanowić problemy, aby przybyć tutaj samochodem dzięki dogodnemu dojazdowi oraz parkingowi, który będzie posiadał 1500 miejsc.