By The Sea Resort

By The Sea Resort

Przy Alei Gwiazd w Międzyzdrojach stanie By The Sea Resort.


Grupa Awbud skupia ogromną uwagę na najważniejszych segmentach rynku budowlanego, takich jak obiekty o charakterze komercyjnym. Dlatego właśnie marka podpisała w lutym bieżącego roku umowę z firmą Minde. Zlecenie obejmuje budowę nowoczesnego hotelu By The Sea Resort tuż przy Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach. Cała inwestycja opiewa na kwotę 70,5 miliona złotych netto.


Założeniem jest stworzenie budynku o czterech poziomach oraz otaczającej go infrastruktury. Powstaną drogi, chodniki i podziemny parking. Hotel stanie tuż przy piaszczystej plaży. Będzie posiadał dogodne zejście do morza. Wykorzystując uroki Międzyzdrojów, założenie zakłada także budowę własnego Klubu Jachtowego. Powstaną nowoczesne sale konferencyjne. Już wkrótce będzie można planować szkolenia w By The Sea Resort.


By The Sea Resort powstanie przy Alei Gwiazd 15 w Międzyzdrojach, w bliskim sąsiedztwie ulicy Campngowej. Budynek będzie pełnił funkcję aparthotelu. Jego oferta obejmie 207 pokoi gościnnych. Zostanie rozbudowane zaplecze konferencyjne i medyczne. Inwestorzy zadbali także o to, aby hotel pełnił funkcję rekreacyjną. Na Gości czekać będzie luksusowe SPA, w którym znajdzie się basen i solarium. Smakowite drinki będą serwowane w tutejszym barze.


Uwzględniając wiedzę i doświadczenie firmy Awbud, możemy być pewni, że obiekt stanie na wysokości zadania. Z całą pewnością kompleks zachwyci Klientów indywidualnych i biznesowych. Termin realizacji prac ustalono na koniec maja 2020 roku.