Business Garden

Business Garden

Budowa kompleksu Business Garden przy ulicy Legnickiej we Wrocławiu zostanie zakończona już w przyszłym roku. Łącznie ten parki biznesu posiadać będzie 100 000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej i usługowej. Znajdzie się tutaj również zaplecze konferencyjne z przestronnymi salami szkoleniowymi. 

Business Garden powstający we Wrocławiu będzie kolejnym projektem tego typu w Polsce. Znajdą tutaj biura i sale konferencyjne stanowiące cześć biznesową, a także hotel zapewniający noclegi oraz część usługowa kompleksu.

Projekt ten wyróżnia się m.in poprzez zastosowanie w nim proekologicznych i technologicznych rozwiązań. Stanie się tak dzięki wykorzystaniu systemów pozwalających na oszczędzanie wody i energii, a także innowacyjnemu systemowi służącemu zarządzaniu budynkiem. Materiały wykorzystane do budowy będą posiadały certyfikat LEED. 

Lokalizacja pozwalająca na bliskie połączenie z lotniskiem we Wrocławiu jest również autem tego miejsca. Działka, która została przeznaczona na budowę Business Garden zawiera 7 hektarów. Oprócz budynków znajdzie się tam również przestrzeń zielona w postaci ogrodu. 

Tego typu obiekty są niezwykle popularne w świecie biznesu. Nowe sale konferencyjne i sale szkoleniowe w Business Garden będą stanowić cieką ofertę dla firm nie tylko z województwa dolnośląskiego.