Browary Wrocławskie – inwestycja ciesząca się dużym zainteresowaniem

Browary Wrocławskie – inwestycja ciesząca się dużym zainteresowaniem

Premiera Browarów Wrocławskich miała miejsce 2 października. Przez te dwa tygodnie swoich właścicieli znalazła już 1/3  lokali z pierwszego etapu inwestycji. Salony sprzedaży Archicom przeżywają oblężenie, w głównej mierze przybywają tu inwestorzy zainteresowani zakupem kompaktowych mieszkań.

Członek zarządu Archicom Tomasz Sujak przyznaje, że mieszkańcy miasta długo czekali na premierę Browarów Wrocławskich. Ponadto cieszy się, że mieszkania w Formierni i Nowej Beczkowni szybko znajdują właścicieli, co świadczy o tym, że wizja architektów spełnia oczekiwania wrocławian

Browary Wrocławskie powstają na terenie dawnego Browaru Piastowskiego przy ul. Jedności Narodowej. Ma to być kompleks urbanistyczny, w którego skład wchodzić będą mieszkania, apartamenty, lofty, a także biura, lokale usługowe i supermarket. Według projektu powstanie tu również połączenie z rekreacyjną częścią nad rzeką.

Premiera pierwszego etapu Browarów Wrocławskich za nami, a co za tym idzie, do dyspozycji klientów przeznaczono już 150 mieszkań. Od 2 października zostało sprzedanych już 55 lokali. Pozostałe mieszkania wciąż są na sprzedaż. W ofercie znajdują się 1-, 2-, 3- i 4- pokojowe lokale o powierzchni od 35 do 77 metrów kwadratowych. Archicom zaznacza, że nic nie stoi na przeszkodzie w inwestowaniu w większe mieszkania, które można uzyskać poprzez połączenie kilku lokali. Ceny za metr zaczynają się od 7 000 zł.

Browary Wrocławskie staną się idealnym centrum do życia nie tylko ze względu na przestronne mieszkania. Znajdzie się tam również otwarta przestrzeń idealna na spacery czy przejażdżki rowerowe, a także kawiarnie, restauracje, sklepy oraz biura. Ponadto powstanie tam również chillout room, fitness, klub kajakarski czy kino letnie przy Odrze. Codzienność we współczesnych Browarach Wrocławskich będzie tętnić życiem dzięki licznym atrakcjom stworzonym pośród historii tego miejsca.