Bachleda Luxury Hotel Kraków MGallery by Sofitel

Bachleda Luxury Hotel Kraków MGallery by Sofitel

Bachleda Luxury Hotel Kraków MGallery by Sofitel to nowa jakość w zabytkowym mieście. Właściciel XIX-wiecznego budynku, w którym niegdyś spotykała się krakowska inteligencja, Bachleda Luxury Properties wraz z Grupą Orbis podpisały umowę franczyzy na budowę nowego hotelu marki MGallery by Sofitel. Nowy hotel znajdować się będzie w historycznym budynku przy Placu Kossaka 6, czyli w samym sercu Krakowa, zaledwie 500 metrów od Wawelu i 3 minuty od starówki. Nowa inwestycja łączy w sobie historię, zabytkowość z nowoczesnością. Dzięki nowo dobudowanej części hotel spełnia wysokie wymagania stawiane tego typu obiektom.

Na terenie Bachleda Luxury Hotel Kraków MGallery by Sofitel znajdzie się miejsce na 64 stylowe pokoje i apartamenty, bar, restaurację, SPA i przemyślane oraz bardzo funkcjonalne przestrzenie MICE.Każdy hotel marki MGallery by Sofitel jest głęboko zakorzeniony z miejscem, w którym powstaje. Bachleda Luxury Hotel Kraków MGallery by Sofitel opisze bardzo ciekawą historię Krakowa, który należy do czołówki najchętniej odwiedzanych miast na całym świecie.

Prezes zarządu Bachleda Luxury Properties Sp. z o. o. Dominika Waszkiewicz-Kępa jest przekonana, że jej hotel w połączenu z marką MGallery by Sofitel zaofruje wszystkim gościom udany pobyt i niezapomniane wrażenia - zarówno estetyczne, kulturalne, jak i kulinarne.Wnętrza nowego krakowskiego hotelu stanowić będą połączenie stylu klasycznego z krakowskim stylem art deco. Eleganckie i wysublimowane przestrzenie urządzone zostaną z dbałością o każdy szczegół, tak by goście mogli poczuć się w nich naprawdę wyjątkowo.