Autograph Collection by Marriott Warszawa

Autograph Collection by Marriott Warszawa

Autograph Collection by Marriott Warszawa przy ulicy Miodowej 6 znajdować się będzie na Starówce, w samym jej sercu, w zaadaptowanych zabudowaniach Pałacu Branickich i Szaniawskich. Doskonałą lokalizację i potencjał pałacu dostrzegła międzynarodowa sieć Marriott International, która zawarła z firmą Budizol umowę franczyzy marki Autrograph Collection. 

W nowym hotelu ma powstać kilka punktów gastronomicznych, luksusowa strefa SPA, około 100 pokoi i różnorodne przestrzenie konferencyjne o łącznej powierzchni ponad 1 tys. m2. Dogodna lokalizacja w centrum w połączeniu z nowoczesnymi salami konferencyjnymi z pewnością przełożą się na duże zainteresowanie wśród warszawskich event managerów i organizatorów biznesowych wydarzeń z całego kraju, a nawet zza granicy. 


W hotelu Autograph Collection by Marriott w Warszawie wykorzystane zostaną różnego rodzaju technologie i innowacyjne rozwiązania, w tym m.in. ruchome stropy w części konferencyjnej oraz dostęp do udogodnień hotelu z poziomu smartfona gości. 

Pałac wymaga gruntownej renowacji, by odzyskał swój dawny blask. Inwestycja obejmuje również zagospodarowanie trzech dziedzińców, z których goście hotelu będą mogli podziwiać widok na warszawską Starówkę.

Pierwszych gości Autograph Collection by Marriott Warszawa ma przyjąć w połowie 2021 roku.