Aqua Resort Międzyzdroje

Aqua Resort Międzyzdroje

Aqua Resort w Międzyzdrojach to trzecia część kompleksu Bel Mare. Do dwóch budynków oferujących łącznie 317 apartamentów dołączy trzeci, który sam zaoferuje aż 300 pokoi o powierzchni od 27 do 56 m kw. 

W ofercie nowo powstającego budynku Aqua Resort znajdzie się również aquapark z rozbudowaną listą atrakcji, na której znajduje się choćby centrum saun, strefa SPA i kręgielnia.

Pokoje sprzedawane w systemie condo. Umowa gwarantuje gwarancję minimalnego zwrotu w wysokości 4 proc. rocznie i 10-letnią umową najmu, podział zysków 50/50 i... podwójny karnet wstępu uprawniający do codziennej godziny korzystania z wodnych atrakcji Aqua Resort.

Inwestorem obiektu, jak i całego kompleksu apartamentowo-hotelowego Bel Mare jest firma Prestige, która wykupiła od władz miasta tereny otaczające ratusz i plac miejski. Sprzedaż działki ma na celu sfinalizowanie budowy nowego ratusza i placu miejskiego, co z kolei jest częścią inwestycji Nowe Centrum Międzyzdrojów. Kompleks Bel Mare również jest częścią tej inwestycji.

Za projekt architektoniczny budynku Aqua Resort odpowiada gdańska pracownia AKO Architekci.

Otwarcie zaplanowane jest na koniec 2022 roku.