Aparthotel Anchoria od DS Development w Mechelinkach

Aparthotel Anchoria od DS Development w Mechelinkach

Nowa inwestycja Aparthotel Anchoria powstanie dzięki DS Development w Mechelinkach. To miejsce oddalone od morza zaledwie 400 metrów stanie się kompleksem składającym się z trzech budynków z 90 apartamentami hotelowymi. Oprócz apartamentów znajdować się tu będą również infrastruktura rekreacyjna posiadająca strefę SPA&Wellness oraz część biznesowa. 

Aparthotel Anchoria stanie się doskonałą bazą zarówno na wyjazdy rekreacyjne jak i na spotkania biznesowe dzięki wielofunkcyjności powstającego kompleksu. Piękne widoki uatrakcyjnią gościom pobyt, podobnie jak świeże, nadmorskie powietrze. Pokoje w części hotelowej zapewnią przybyłym wyjątkowy komfort i wygodę. Znajdować się tu będą pokoje dla 1, 2 lub 3 osób o powierzchni 21-48 metrów kwadratowych zapewniające nie tylko miejsce na sen, ale również miejsce do pracy oraz odpoczynku. Dla gości wybierających apartamenty na parterze przeznaczone zostaną prywatne ogrody idealne do zabawy dla dzieci, na grilla czy na odpoczynek wśród promieni słonecznych. W standardzie Aparthotel Anchoria znajdują się również naziemne miejsca parkingowe oraz całodobowy monitoring zapewniający bezpieczeństwo gościom.

Aparthotel Anchoria jest miejscem mającym spełniać wymagania gości o różnych preferencjach.  Andrzej Siek, prezes zarządu DS Development,  przyznaje, że wspaniale poczują się tu osoby poszukujące wypoczynku, rodziny z dziećmi oraz przedstawiciele świata biznesu. 

Rozwiązaniem na spędzenie wolnego czasu, np. po konferencji, będzie strefa SPA&Wellnes, w której do użytku gości przeznaczony zostanie basen, jacuzzi, strefa saun oraz gabinet masażu. Ponadto miejscem rekreacyjnym umożliwiającym spędzenie czasu z dziećmi stanie się wewnętrzny fun park. Strefa biznesowa obejmować będzie sale konferencyjne wyposażone w najnowszej klasy sprzęt. Zadbano również o catering, który zapewni część restauracyjna. W planach budowy jest również dachu widokowym, pozwalającym dostrzec zachód słońca oraz linię Półwyspu Helskiego.

W Aparthotel Anchoria istnieje możliwość wykupienia lokalu. To oferta doskonała dla firm oraz osób szukających bezpiecznego sposobu lokowania oszczędności. Właściciel lokalu zapewni sobie gwarancje wynajmu na okres 15 lat z możliwością przedłużenia umowy. Umowa najmu zapewniać będzie zarówno obsługę najmu jak i gwarantowaną stopę zwrotu z inwestycji.

Zakończenie budowy Aparthotel Anchoria budynku A jest planowane na kwiecień przyszłego roku, dzięki czemu już w maju będą mogli przybyć tu pierwsi goście. Kolejne etapy budowli (budynki B i C) rozpoczną się w lutym 2018, a do użytku zostaną oddane w czerwcu 2019.