Apartamenty Zyndrama we Wrocławiu

Apartamenty Zyndrama we Wrocławiu

Spółka 6B47 zdecydowała się na lokatę kapitału w apartamenty we Wrocławiu. Jest to korzystny sposób na obronę przed rosnącą inflacją, a także comiesięczny dochód płynący z wynajmu mieszkań spełniających najwyższy standard. To wszystko dzięki inwestycji Zyndrama. 

Firma 6B47 działa w Austrii, Niemczech oraz Polsce od 2009 roku. Zajmuje się finansowaniem i realizacją projektów inwestycyjnych. W Polsce 6B47 rozpoczęła właśnie nowy projekt apartamentowy we Wrocławiu - inwestycja Zyndrama powstaje z myślą o przyszłości, o czym stanowić mogą m.in. przystosowane do ładowania samochodów miejsca w garażu podziemnym. Ponadto apartamenty wykonane będą z trwałych materiałów najlepszej jakości, zapewniających solidność budowli. 

Ze względu na stabilny rynek oraz dużą dochodowość tego typu przedsięwzięć inwestowanie w apartamenty w Europie jest bardzo dochodowe. Z tego też względu rośnie w Polsce zainteresowanie kupnem luksusowych apartamentów nie tylko w celach mieszkalnych, ale również inwestycyjnych. 

Krzysztof Jabłoński, prezes firmy Iglica Nieruchomości uznaje, że Wrocław jest liderem w kraju, jeśli chodzi o dochód z tytułu najmu. W tym mieście wynosi on 7,4 procent netto. Jest on wyższy niż w Warszawie, Krakowie, Łodzi czy nawet Paryżu i Londynie. 

Zakup nieruchomości w celach inwestycyjnych może zwrócić się już po kilku latach, a sposób i kwota zwrotu zależy przede wszystkim od tego, co prezentuje sobą zakupione mieszkanie. Jeśli położone jest w odpowiedniej lokalizacji, zbudowane jest z trwałych materiałów wysokiej jakości oraz posiada atrakcyjną okolicę – inwestycja zwróci się znacznie szybciej.