Apartamenty Słoneczna Góra

Apartamenty Słoneczna Góra

W Szczyrku na wysokości 542 m n.p.m. powstaje niezwykły obiekt Apartamenty Słoneczna Góra. W obiekcie znajdować się będzie 14 ekskluzywnych apartamentów, które spełniać będą oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości. Zakończenie inwestycji planowane jest na koniec 2018 roku.

Luksusowe apartamenty będą zlokalizowane na parterze i piętrze budynku. Każdy apartament wyposażony będzie w rolety sterowane elektrycznie oraz alarm.  Do dyspozycji Gości będą także przepiękne, dwupoziomowe apartamenty z antresolą. Z okien roztaczać się będzie zachwycający widok na góry, skocznię narciarską, Jezioro Żywieckie i Skrzyczne, czyli najwyższy szczyt w Beskidzie Śląskim. Na parterze powstanie strefa rekreacyjna ze SPA, sauną, jacuzzi, siłownią oraz pokojem relaksu, projekt budynku zakłada także specjalne pomieszczenie w którym będzie można przechowywać narty, rowery oraz inny sprzęt turystyczny.W obiekcie będzie się także znajdował naziemny parking i przestronny garaż.

Malownicza okolica oraz bliskość centrum miasta sprawiają, że Apartamenty Słoneczna Góra będą atrakcyjną lokalizacją dla wymagających turystów.