61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Bionanopark Łódź | Łódź

Typ obiektu: inny

Adres:
Dubois 114/116
93-465 Łódź
łódzkie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Opis

„Bionanopark” w Łodzi to park naukowo-technologiczny, w którym znajduje się także centrum szkoleniowo-konferencyjne.  Obiekt oferuje kilka nowoczesnych sal konferencyjnych i szkoleniowych. Rozbudowana infrastruktura umożliwia zorganizowanie spotkań biznesowych różnego rodzaju, m.in. konferencji, kongresów i szkoleń. Odbywają się tutaj również bardziej kameralne spotkania zarządu czy rozmowy kwalifikacyjne. Sale znajdujące się w Bionanopark w Łodzi wyposażone są w wysokiej klasy sprzęt multimedialny, ponadto centrum posiada własne systemy do tłumaczeń symultanicznych.

Dzięki systemowi mobilnych ścian można zaaranżować wynajmowaną przestrzeń według potrzeb i upodobań organizatorów eventów.

To co przykuwa uwagę, nie tylko gości łódzkiego Bionanoparku, ale również przypadkowych przechodniów, to interesująca infrastruktura i odprężające otoczenie zieleni. Obiekt mieści się z dala od miejskiego zgiełku, co wpływa dobrze na koncentrację osób biorących udział w konferencjach czy szkoleniach. Atutem może być również to, że na miejscu znajdują się ważne ośrodki naukowo-badawcze wyspecjalizowane w bio- i nanotechnologii oraz inkubator technologiczny.Sale konferencyjne - Bionanopark Łódź

Bionanopark Łódź to miejsce doskonałe na zorganizowanie konferencji i szkolenia na wysokim poziomie. Jeden z najbardziej nowoczesnych parków technologicznych w Polsce zajmuje się również wynajmem sal konferencyjnych i szkoleniowych.

Każdy przedsiębiorca znajdzie tu coś dla siebie. Sale są różnej wielkości, dlatego w tym łódzkim obiekcie można zorganizować zarówno kameralne spotkania zarządu, jak i duże międzynarodowe kongresy (centrum posiada własny sprzęt do tłumaczeń symultanicznych). 

Wszystkie sale wyposażono w profesjonalny sprzęt multimedialny i nagłośnieniowy, a system mobilnych ścian umożliwia zorganizowanie eventu nawet dla 300 uczestników. Dodatkowo można skorzystać z nowatorskiego narzędzia Tap to Speak, które sprawia, że każdy ze smartfonów dostępnych na sali wykładowej zamienia się w mikrofon i komunikator.

Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Sala konferencyjna 0.12 Sala konferencyjna 0.12 100 --- ---
Sala konferencyjna 0.14 Sala konferencyjna 0.14 100 --- ---
Sala konferencyjna 0.16 Sala konferencyjna 0.16 100 --- ---
Sala szkoleniowa 0.18 Sala szkoleniowa 0.18 34 --- ---
Sala szkoleniowa 0.19 Sala szkoleniowa 0.19 18 18 ---
Sala szkoleniowa 0.20 Sala szkoleniowa 0.20 18 18 ---
Sala konferencyjna 0.14 + 0.16 Sala konferencyjna 0.14 + 0.16 200 --- ---
Sala konferencyjna 0.12 + 0.14 + 0.16 Sala konferencyjna 0.12 + 0.14 + 0.16 300 --- ---
Sala konferencyjna A0.02 Sala konferencyjna A0.02 10 10 ---
Sala konferencyjna A0.03 Sala konferencyjna A0.03 80 --- ---
Usługi dodatkowe

Organizatorzy konferencji i szkoleń odbywających się w Bionanoparku mogą korzystać z powierzchni restauracyjnej, by zorganizować przerwę kawową lub lunch dla uczestników spotkania.
Do dyspozycji gości obiekt oddaje również duży bezpłatny parking wielopoziomowy.

Bionanopark to przede wszystkim nowoczesne centrum wdrożeniowe dla biznesu, w którym znajdują się wyposażone w najwyższej klasy sprzęt badawczy laboratoria bio- i nanotechnologiczne. Firma posiada też inkubator, w którym wspiera młodych, innowacyjnych przedsiębiorców w rozwoju ich pomysłów biznesowych. To miejsce, które generuje nowatorskie pomysły i najnowsze osiągnięcia naukowe. Takie specjalizacje Bionanoparku mogą stanowić dodatkową zachętę do organizacji wydarzeń, których merytoryka opiera się na nauce lub innowacyjnym biznesie.

Komentarze
Niedawno organizowałem w tym obiekcie konferencyjnym międzynarodowe spotkanie biznesowe. Oprócz wyjątkowego i nowoczesnego wyglądu tego miejsca, które wręcz zachwyciło moich gości, przede wszystkim zależało mi na tłumaczeniach symultanicznych. Dzięki temu osoby z innych krajów w komfortowych warunkach miały okazję dowiedzieć się o najnowszych nowinkach technologicznych.

03/2018

W centrum Łodzi, w otoczeniu zieleni - konferencja, szkolenie czy krótkie spotkanie biznesowe w jednej z wielu sal w Bionanopark Łódź to czysta przyjemność. Nie jest łatwo znaleźć miejsce biznesowe, w którym tak mocno czuć kontakt z naturą. Bionanopark Łódź to dobry wybór na szkolenia, ale także na konferencje międzynarodowe. Personel doświadczony i pomocny. Bionanopark Łódź jest też super skomunikowany z miastem. Polecam na szkolenia i konferencje w Łodzi.

06/2019

Dodaj komentarz
Ocena*:
Bionanopark Łódź | Łódź
Typ obiektu: inny

Adres:
Dubois 114/116
93-465 Łódź
łódzkie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
Tagi
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
300

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
---

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
300

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
618

Dodatkowe udogodnienia
  • High-speed Internet
  • Parking
  • Sala konferencyjna
  • Obiekt monitorowany
  • Klimatyzacja
  • Przyjazny dla osób niepełnosprawnych
Lokalizacja
Odległosc od lotniska: 2,5 km  Odległosc od PKP: 9,6 km

Kliknij żeby wczytaj mapę google
SaleBiznesowe.pl - logo serwisu

prezentacja nieaktywna

Prezentacja wybranego obiektu jest nieaktywna. Poznaj ofertę poniższych obiektów w okolicy.
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij