61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Hotel Deo | Gdańsk | Konferencje

Typ obiektu: hotel ****

Adres:
Chmielna
80-748 Gdańsk
pomorskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis

Zlokalizowany na gdańskiej Wyspie Spichrzów, czterogwiazdkowy Hotel Deo będzie dysponował 371 pokojami, w tym sypialniami o podwyższonym standardzie oraz apartamentami. Utrzymane w historycznym stylu pokoje zapewnią komfortowy i relaksujący wypoczynek niezależnie od rodzaju pobytu.

Siedmiopiętrowy hotel położony w atrakcyjnej części miasta, blisko jego historycznego centrum, dysponować będzie 11 multimedialnymi salami konferencyjnymi, z których 9 można połączyć w jedną wielką salę kongresową. Dzięki temu będzie w stanie pomieścić aż 900 osób.

Wewnątrz znajdować się będą również dwie restauracje. Jedna z nich zlokalizowana zostanie na parterze z letnim ogródkiem wzdłuż brzegu Motławy, druga z kolei na pierwszym piętrze, tuż przy centrum biznesowym hotelu.

Dodatkowo na terenie obiektu znajdzie się strefa SPA oraz fitness, a także podziemny parking samochodowy.

Hotel pierwszych Gości przyjmie w 2018 roku.

Sale konferencyjne - Hotel Deo

Z myślą o ludziach biznesu powstanie profesjonalne zaplecze konferencyjne składające się z 11 nowocześnie wyposażonych sal.

Dostępne pomieszczenia doskonale sprawdzą się jako miejsce organizacji szkoleń, kongresów czy sympozjów. Ich dodatkowym atutem jest fakt, że 9 z nich będzie można połączyć w jedną wielką salą kongresową, która będzie w stanie pomieścić aż 900 uczestników spotkania.
Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła

Pokoje - Hotel Deo

Hotel w swojej ofercie posiadać będzie 371 pokoi, w których skład wejdą standardowe sypialnie, jak również te o podwyższonym standardzie i apartamenty.

Część z nich znajdować się będzie w jedynym zachowanym budynku spichlerza Deo Gloria. Eleganckie pokoje wyróżniać się będą niepowtarzalnym charakterem nawiązującym do historycznego przeznaczenia obiektu.
Usługi dodatkowe
Dodatkowo na terenie obiektu znajdą się:

- dwie restauracje

- strefa SPA

- fitness

- podziemny parking samochodowy
Komentarze

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz
Ocena*:
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij