61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

AmberExpo Centrum Wystawienniczo-Kongresowe | Gdańsk | Konferencje

Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Żaglowa 11
80-560 Gdańsk
pomorskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www

Opis

AMBEREXPO Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Międzynarodowych Targów Gdańskich znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie jednego z najpiękniejszych w Europie stadionów piłkarskich - PGE Arena Gdańsk.

Na kompleks AMBEREXPO składają się trzy zintegrowane hale wystawiennicze o łącznej powierzchni 12 tys. m², powierzchnia biurowa 6 tys. m², jak również sektor kongresowo - konferencyjny z salami dla 1058 uczestników, zapleczem recepcyjnym, centrum prasowym, restauracją, strefą VIP oraz parkingami. Funkcjonalny układ obiektu został specjalnie zaprojektowany, aby spełnić potrzeby bardzo wymagającej grupy odbiorców. Centrum wyposażone jest w najnowocześniejsze technologie - telekomunikacyjne, wystawiennicze, konferencyjne (multimedia, tłumaczenie symultaniczne), kontroli dostępu oraz biletowania. Zastosowane rozwiązania techniczne umożliwiają zorganizowanie różnorodnych projektów wystawienniczych, kongresowych, konferencyjnych, szkoleniowych i eventowych z możliwością aranżacji kilku wydarzeń jednocześnie.

Biorąc pod uwagę atuty Gdańska i Pomorza, w tym wyjątkową atrakcyjność turystyczną regionu - oddajemy do Państwa dyspozycji miejsce, w którym uczestnicy wydarzeń mogą liczyć również na ciekawe spędzenie czasu po zakończeniu oficjalnych części spotkań.

Sale konferencyjne - AmberExpo Centrum Wystawienniczo-Kongresowe

AmberExpo oferuje 4 nowoczesne, wielofunkcyjne, klimatyzowane sale konferencyjne z nagłośnieniem, wyposażone w sprzęt do tłumaczeń symultanicznych ekrany projekcyjne oraz ekrany DS. Sala 1 dodatkowo wyposażona w ściany mobilne pozwalające na zaaranżowanie i podział na trzy mniejsze moduły. Łączna pojemność sal 1 058 miejsc. Dostęp do sal zarówno od zewnątrz jaki i od strony hal wystawienniczych. Dzięki windom łatwy dostęp dla osób niepełnosprawnych. Przed salami znajduje się lobby umożliwiające organizację bankietów, cateringu i recepcję.
Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
SALA 1 SALA 1 546 --- 224
SALA 2 SALA 2 132 --- 45
brak zdjęcia SALA 3 60 --- 24
brak zdjęcia SALA 4 320 --- 126

Pokoje - AmberExpo Centrum Wystawienniczo-Kongresowe

VIP ROOMS
Centrum konferencyjne oferuje także ekskluzywną przestrzeń na specjalne spotkania. 6 indywidualnie zaprojektowanych i w pełni wyposażonych pokoi (aneks kuchenny, zaplecze sanitarne) pozwalających na organizację rozmów biznesowych w kameralnych warunkach.
Usługi dodatkowe
AmberExpo to także nowoczesne, wielofunkcyjne hale o powierzchni 12 000 m2. Mobilne ściany wewnętrzne umożliwiają podział na 3 hale, każda o wielkości ok. 4000 m2, co pozwala na organizację różnorodnych wydarzeń w jednym czasie. Centralna hala wyposażona w dodatkową ścianę przesuwną zapewniająca łatwą adaptację na 2 mniejsze hale. Przestrzeń wystawiennicza pozbawiona jest wewnętrznych słupów konstrukcyjnych, dodatkowym atutem jest bezpośredni dostęp z hal do centrum
konferencyjnego i restauracji. Przy wejściu do każdej z hal znajdują się ściany monitorowe o wielkości 205x115 cm. Parterowe usytuowanie ułatwia dostęp osobom niepełnosprawnym. Hale wyposażone są w węzły sanitarne, toalety dla niepełnosprawnych, pokój dla matki z dzieckiem.

PARAMETRY
wymiary hal 45x88m, wysokość użytkowa do spodu konstrukcji: 11,78 mb,
w szczycie 14,57 mb, nośność posadzki 15 kN/m2,

bramy wjazdowe:  
hala A:
brama 600 x 900 cm – 1 szt.
brama 600 x 450 cm – 1 szt.
hala B:
brama 600 x 450 cm – 1 szt.
brama 600 x 450 cm – 1 szt.
hala C:
brama 600 x 450 cm – 3 szt.
brama 500 x 450 cm – 2 szt.
Komentarze

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz
Ocena*:
AmberExpo Centrum Wystawienniczo-Kongresowe | Gdańsk
Typ obiektu: obiekt konferencyjny

Adres:
Żaglowa 11
80-560 Gdańsk
pomorskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
546

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
---

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
546

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia
Lokalizacja
Odległosc od lotniska: 16km  Odległosc od PKP: 5km

Kliknij żeby wczytaj mapę google
SaleBiznesowe.pl - logo serwisu

prezentacja nieaktywna

Prezentacja wybranego obiektu jest nieaktywna. Poznaj ofertę poniższych obiektów w okolicy.
Partnerzy
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij