Zakopiańskie konferencje z przytupem

Zakopane jest jednym z miast najczęściej wybieranych na konferencję w górach. Świetna baza noclegowa, piękne widoki i ciekawe możliwości spędzania czasu wolnego na pewno wpływają na wybór organizatorów konferencji. Zakopane to jednak o wiele więcej – niepowtarzalny klimat i przyjaźnie nastawieni górale sprawiają, że trudno oprzeć się urokowi miasta.

Konferencje w góralskim stylu

Sale szkoleniowe z Zakopanego utrzymują standardy prezentowane przez najlepsze ośrodki konferencyjne w kraju. Co je wyróżnia na tle polskiego zaplecza konferencyjnego? Na pewno lokalny patriotyzm manifestowany choćby w wystroju wnętrz. Regionalny charakter podkreślany jest w salach konferencyjnych na różne sposoby. Hotel Czarny Potok góralski klimat w sali konferencyjnej stworzył dzięki umieszczeniu w niej kominka, który szczególnie zimą, tworzy niezwykle przytulną atmosferę. Hotel Litwor natomiast łączy nowoczesny design z drewnianymi akcentami charakterystycznymi dla stylu góralskiego.

[caption id="attachment_1884" align="aligncenter" width="512" caption="www.sabala.zakopane.pl"][/caption]

[caption id="attachment_1885" align="aligncenter" width="512" caption="www.sabala.zakopane.pl"][/caption]

Dla Gości, którzy chcieliby w pełni poczuć góralski klimat Hotel Crocus przygotował coś specjalnego. Domek regionalny, bo o nim mowa, to obiekt, który w całości urządzony jest w góralskim stylu. W podziemiach domku znajduje się sala bankietowa z kominkiem, która jest idealnym miejscem na kameralne spotkania do 8 osób.

[caption id="attachment_1859" align="aligncenter" width="533" caption="www.hotelcrocus.pl"][/caption] Relaks po spotkaniu

Zakopiańskie hotele oferują klientom biznesowym szeroką gamę usług dodatkowych. Hotel Crocus po godzinach spędzonych w salach szkoleniowych oferuje swoim gościom relaks w wyśmienitej restauracji, w której istnieje możliwość wypróbowania tradycyjnej góralskiej kuchni. Ośrodek Redyk daje uczestnikom szkolenia możliwość zorganizowania kuligu z pochodniami, kolacji przy dźwiekach muzyki góralskiej czy nauki tańca góralskiego.

[caption id="attachment_1858" align="aligncenter" width="547" caption="www.redyk.pl"][/caption]

Organizując konferencję lub wyjazd firmowy warto zgłosić się do jednej z licznych firm eventowych po ofertę incentive, dzięki której uczestnicy, będą mogli jednocześnie odpocząć i zintegrować się z grupą. Jedna z takich agencji - COT Zakopane - swoją ofertę dostosowuje do pory roku. Latem oferuje grupom spływ pontonami Dunajcem, wyprawę quadami w Tatry czy wyjazd do góralskiej osady, w której każdy będzie mógł poznać smaki i dźwięki miejscowego folkloru. Zimą natomiast można spróbować swoich sił na skuterach śnieżnych lub na przejażdżce w psich zaprzęgach.

[caption id="attachment_1867" align="aligncenter" width="519" caption="www.cot.pl"][/caption] [caption id="attachment_1868" align="aligncenter" width="495" caption="www.cot.pl"][/caption]

Zakopane ma wszystko czego szukają organizatorzy konferencji - świetną bazę noclegową, profesjonalnie wyposażone sale szkoleniowe i szereg atrakcji umilających czas po godzinach w salach konferencyjnych. Jednak oprócz standardowej propozycji konferencyjnej Zakopane daje o wiele więcej – oczarowuje gościnnością, folklorem i pozwala uczestnikom spotkań przez chwilę poczuć się prawdziwymi góralami.