Sale biznesowe w centrum Warszawy

Warszawa jest kolebką biznesu. W obrębie miasta, jak i w jego okolicy powstają jedne z najważniejszych centrów targowych, obiektów konferencyjnych oraz ośrodków szkoleniowych. Każdego miesiąca w Warszawie odbywają się liczne wydarzenia skupiające specjalistów, praktyków i teoretyków z różnych branż. Wciąż rośnie więc zapotrzebowanie na miejsca, w których te spotkania można zorganizować. Rynek konferencyjny potrzebuje zarówno kameralnych sal, jak i dużych przestrzeni wystawienniczych. A jednym z głównych czynników przy wyborze najlepszego miejsca, jest jego lokalizacja. Jakie propozycje znajdziemy w sercu warszawskiej metropolii? Oto kilka naszych wyróżnionych obiektów oferujących sale konferencyjne w centrum miasta.


Wygoda i komfort - Hotel Metropol


W samym centrum Warszawy, a dokładniej przy ulicy Marszałkowskiej zlokalizowany jest 3-gwiazdkowy Hotel Metropol. Obiekt łączy w sobie zarówno charakter biznesowy, jak i rodzinny klimat, dzięki czemu jest doskonałym wyborem na postój podczas służbowej podróży lub podczas organizacji spotkań firmowych. Jego niewątpliwym atutem oprócz położenia jest kameralna atmosfera oraz zagwarantowane poczucie prywatności, co ma tak wielkie znaczenie podczas zebrań, negocjacji oraz spotkań w niewielkim gronie.


Hotel Metropol w Warszawie udostępnia dwie sale szkoleniowe, w których łącznie można przyjąć 40 osób. Ofertę noclegową tworzy natomiast 210 pokoi gościnnych posiadających pełne umeblowanie i wyposażenie w przedmioty codziennego użytku. To zdecydowanie ciekawa propozycja dla osób ceniących funkcjonalność i wygodę.

Zachwycający wystrój - Polonia Palace Hotel


Jednym z najbardziej zachwycających pod względem wizualnym budynkiem w centrum Warszawy jest Polonia Palace Hotel. Bogata w detale fasada świetnie dopełnia się z pięknymi wnętrzami, tworząc doskonałe warunki do planowania bankietów, przyjęć oraz imprez firmowych. Hotel zlokalizowany jest w pobliżu centrów handlowych. Dookoła znajdują się liczne lokale rozrywkowe, gastronomiczne i punkty finansowe. Organizator wydarzeń biznesowych znajdzie tutaj wszystko, czego poszukuje.


Dworzec Kolejowy Warszawa Centralna znajduje się w odległości 500 m od hotelu, a na lotnisko można dostać się w blisko pół godziny. Sale w Polonia Palace Hotel mogą pomieścić łącznie do 350 osób. Obok znajduje się również całodobowe Business Center. Obiekt spełnia europejski standard obsługi, więc można spokojnie oddać realizację wydarzenia w ręce pracowników i skupić się na części merytorycznej.


Genialne skomunikowanie - Hotel Campanile Warszawa


W centrum Warszawy znajduje się Hotel Campanile o standardzie trzech gwiazdek. Położony jest w taki sposób, że goście mają bardzo ułatwiony dostęp do wszelkich atrakcji turystycznych i kulturalnych. Na dworzec kolejowy Warszawa Centralna można dostać się pieszo w ciągu 10 minut. Hotel Campanile ma łatwy dojazd na obwodnicę Warszawy, Lotnisko Chopina i Stadion Narodowy. Pozwala więc zaoszczędzić dużo czasu podczas przemieszczania się, a wszędzie można dotrzeć na czas.


Dzięki dobrym połączeniom komunikacji miejskiej, łatwo dostać się w najważniejsze miejsca, takie jak: Stare Miasto, Łazienki Królewskie, Pałac Kultury i Nauki czy Centrum Nauki Kopernik. Hotel oferuje 194 klimatyzowane pokoje hotelowe oraz centrum konferencyjne Golden Tulip Warsaw Centre. Można tutaj znaleźć zarówno małe sale na kilkadziesiąt osób, jak i duże przestrzenie dla nawet 270 gości.


Doświadczenie gwarancją sukcesu - Centrum Konferencyjne Zielna


W ścisłym centrum Warszawy ulokowany jest niesamowity obiekt, który funkcjonuje na rynku organizacji wydarzeń biznesowych już od ponad 7 lat. Mowa o Centrum Konferencyjnym Zielna, które ma na swoim koncie realizację już ponad 3 tysiące różnorodnych spotkań. W nowoczesnych, klimatyzowanych salach konferencyjnych gościło praktycznie 200 tysięcy gości. Ogromnym atutem obiektu jest jego wielofunkcyjność. Pomieszczenia mogą być modyfikowane, aby dostosować się do aktualnych potrzeb spotkania.


Wielkość sal konferencyjnych waha się od 20 do nawet 250 m2, dlatego bez problemów można je dopasować do liczby uczestników. Centrum Konferencyjne Zielna jest przystosowane do wymogów osób niepełnosprawnych oraz posiada niezbędny sprzęt multimedialny. Pozwala to zaplanować zarówno prestiżowe seminarium, jak i kameralne zebranie członków zarządu.


Nowoczesności i historia - Centrum Bankowo-Finansowego Nowy Świat


Mówiąc o najlepszych salach konferencyjnych w centrum Warszawy, nie można pominąć Centrum Bankowo-Finansowego Nowy Świat. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych budynków w stolicy. Organizatorzy wydarzeń biznesowych mogą wynająć cały kompleks sal szkoleniowych i konferencyjnych z rozbudowanym zapleczem technicznym. Dostępny jest przestronny dziedziniec oraz hol z tarasem, z którego rozciąga się zachwycający widok na Muzeum Narodowe i okoliczny park.


Sam gmach posiada długą historię, której początek sięga lat 50.  Swego czasu był to najważniejszy budynek PRL-u, a obecnie do dyspozycji oddano kilka klimatyzowanych sal konferencyjnych mogących pomieścić maksymalnie 130 osób. Centrum Bankowo-Finansowe Nowy Świat zlokalizowane jest u zbiegu ulic Nowy Świat i Alei Jerozolimskich, dzięki czemu zapewnia wygodne połączenia komunikacyjne z innymi dzielnicami Warszawy. 


Warszawa skupia wokół siebie zarówno wielkie korporacje, jak i działania influencer'ów z całego kraju i zza granicy. Centrum miasta bogate jest w miejsca konferencyjne, które posiadają świetne położenie względem innych, równie ważnych dla biznesu punktów. Jednocześnie nie brakuje historycznych i artystycznych elementów, które sprawiają, że okolica jest jeszcze ciekawsza. 

Polceane obiekty konferencyjne

Hotel Polonia Palace

Hotel Polonia Palace

Warszawa
Hotel Campanile Warszawa

Hotel Campanile Warszawa

Warszawa
Hotel Metropol

Hotel Metropol

Warszawa

Mogą Cię Zainteresować również

Kluby na konferencje w Warszawie

Kluby na konferencje w Warszawie