Najlepsze hotele na szkolenie w górach

W Polsce znajduje się wiele hoteli odpowiednich na organizację konferencji, szkolenia czy innego spotkania biznesowego. Część z nich usytuowana jest oczywiście w górach. Są one nie tylko odpowiednim tłem dla rozmów i prelekcji, ale także doskonałym miejscem na relaks. Polskie góry podzielone zostały na trzy łańcuchy - Karpaty, Góry Świętokrzyskie oraz Sudety, które dzielą się na Karkonosze, Tatry, Beskidy, Pieniny i Bieszczady. Na każdym z tym obszarów czeka na Państwa wiele obiektów hotelowych, najlepszych na organizację wszelkiego rodzaju eventów.


Fot. Unsplash

W jakich górach znajduje się największa baza hotelowa?

W polskich górach z pewnością każdy znajdzie najbardziej odpowiednie miejsce na organizację szkolenia czy konferencji. Znajduje się tam wiele hoteli, które świadczą kompleksowe usługi organizacyjne na naprawdę wysokim poziomie. Największa baza hotelowa znajduje się jednak w Tatrach oraz w Karkonoszach. Poniżej przedstawimy Państwu kilka najlepszych hoteli tam usytuowanych. Pragniemy jednak zaznaczyć, że jest to jedynie namiastka - zdecydowanie więcej obiektów znajdą Państwo na naszej stronie - pod TYM LINKIEM znajdują się wszystkie obiekty konferencyjne w górach. Przy okazji, warto też poznać TOP 10 hoteli w górach z basenem.


ZESPÓŁ PENSJONATÓW ANTAŁÓWKA*** | ZAKOPANE

Jednym z najlepszych miejsc na organizację szkolenia w górach jest 3-gwiazdkowy Zespół Pensjonatów Antałówka, który znajduje się przy ulicy Wierchowej 2 w Zakopanem. Oferta tego obiektu obejmuje 3 nowoczesne i w pełni wyposażone sale, które pozwalają na zaproszenie od 60 do 130 osób w ustawieniu teatralnym. Dodatkowo, znajduje się tam wysoce komfortowe zaplecze noclegowe w postaci 80 pokoi i apartamentów, a także znakomita restauracja, drink bar, klimatyczny ogród letni oraz rozbudowany Aqua Park.ZESPÓŁ PENSJONATÓW DOLINA BIAŁEGO*** | ZAKOPANE

To kolejny obiekt, który znajduje się w Tatrach, dokładnie przy Drodze do Białego 7 w Zakopanem. Jest to 3-gwiazdkowy Zespół Pensjonatów Dolina Białego, w skład którego wchodzi Pensjonat Biały Potok, Pensjonat Telimena oraz Willa Pan Tadeusz. Miejsce to proponuje aż 5 zróżnicowanych pod względem wielkości sal konferencyjnych, do których można zaprosić od 15 do 80 osób w ustawieniu teatralnym. Ponadto, mieszczą się tam sale bankietowe, 164 wygodne miejsca noclegowe, restauracja, a także usługi dodatkowe, takie jak m.in. Aqua Park i kręgielnia.


HOTEL TATRY*** | MAŁE CICHE

Trzecim obiektem, który również usytuowany jest w Tatrach, jest 3-gwiazdkowy Hotel Tatry w miejscowości Małe Ciche. Miejsce to w doskonały sposób łączy tradycję z nowoczesnością, umożliwiając organizację nawet najbardziej wymagających szkoleń i konferencji. Obiekt proponuje wielofunkcyjną salę konferencyjną, która jest w stanie pomieścić maksymalnie 80 gości w ustawieniu teatralnym. Dodatkowo, na terenie obiektu mieści się świetna Restauracja Zielona, komfortowe zaplecze noclegowe oraz liczne atrakcje i udogodnienia, takie jak kompleks basenów z wodami termalnymi czy fitness club.


PLATINUM MOUNTAIN RESORT | SZKLARSKA PORĘBA

Szukając miejsca na szkolenie w górach, klienci często wybierają obiekty usytuowane w Karkonoszach. Jednym z najlepszych hoteli jest tam 5-gwiazdkowy Platinum Mountain Resort przy ulicy Kilińskiego 15B w Szklarskiej Porębie. Obiekt proponuje 5 nowoczesnych i wysoce komfortowych sal, odpowiednich na organizację szkolenia dla nawet 400 osób w ustawieniu teatralnym. Proponuje także smaczną Restaurację Regionalne Talerze, 340 eleganckich pokoi i luksusowych apartamentów oraz rozbudowaną strefę SPA&Wellness. Z okien obiektu rozpościera się malowniczy widok, który zachwyca wszystkich gości.


BLUE MOUNTAIN RESORT SZKLARSKA PORĘBA | SZKLARSKA PORĘBA

Przy ulicy 1-go Maja 51 w Szklarskiej Porębie mieści się 4-gwiazdkowy Blue Mountain Resort, który jest równie atrakcyjnym miejscem na organizację szkolenia w górach. Oferta hotelu obejmuje 6 nowoczesnych, przestronnych sal konferencyjnych, które można ze sobą łączyć poprzez system mobilnych ścian. W rezultacie, można tam zorganizować spotkanie biznesowe nawet na 500 osób w ustawieniu teatralnym. Blue Mountain Resort to także wygodne miejsca noclegowe z widokiem na góry, dwie rewelacyjne restauracje, a także klub nocny oraz duży Aquapark, w skład którego wchodzą baseny, jacuzzi, sauny, gabinety masażu itd.

Polceane obiekty konferencyjne

Blue Mountain Resort Szklarska Poręba

Blue Mountain Resort Szklarska Poręba

Szklarska Poręba
Hotel Tatry***

Hotel Tatry***

Małe Ciche
Platinum Mountain Resort

Platinum Mountain Resort

Szklarska Poręba

Mogą Cię Zainteresować również

Konferencje i relaks w górach

Konferencje i relaks w górach

TOP 10 hoteli w górach z basenem

TOP 10 hoteli w górach z basenem