Jubileusz firmy - pomysły, życzenia, prezenty

Wśród najważniejszych i zdecydowanie najbardziej wyjątkowych wydarzeń firmowych można wymienić jubileusze. To wspaniała okazja do tego, aby uczcić dotychczasowe osiągnięcia, docenić pracowników i kontrahentów oraz wzmocnić pozytywny wizerunek firmy. Organizacja takiego wydarzenia stanowi jednak dość spore przedsięwzięcie.

Poniżej napisaliśmy nieco więcej o tym, jak zorganizować jubileusz firmy, podając kilka ciekawych propozycji i porad odnośnie do prezentów, atrakcji czy zaproszeń. Koniecznie zostań z nami, jeśli interesuje Cię ten temat!


 Jubileusz firmy - pomysły, życzenia, prezenty

Niezależnie od tego, jakie masz jubileusz firmy - pomysły, zawsze musisz wybrać odpowiednie miejsce na organizację wydarzenia. Na naszej stronie znajdziesz wiele propozycji obiektów położonych w różnych częściach Polski, które doskonale sprawdzają się jako tło tak ważnego przedsięwzięcia.

Kiedy już będziesz wiedział, gdzie, kiedy i w jakim stylu będzie to event, możesz przygotować zaproszenie na jubileusz firmy. Jest to także odpowiedni moment, aby pomyśleć o atrakcjach czy prezentach dla pracowników oraz kontrahentów.


Jubileusz firmy - jak zorganizować?

Chyba każdy z nas choć raz słyszał, że jakieś przedsiębiorstwo organizuje swój jubileusz 25 lat firmy, a nawet jubileusz 30-lecia firmy. Tak długi okres prowadzenia działalności zdecydowanie zasługuje na huczne obchody i odpowiednią celebrację! W związku z tym warto zorganizować niezapomniany event, podczas którego nie tylko podsumuje się dotychczasową pracę i doceni wszystkie osoby, które przyczyniły się do tego, że dana firma wygląda tak, jak wygląda, ale też wzmocni się relacje biznesowe. Niekiedy jubileusz traktowany jest nawet jako impreza masowa, kiedy bierze w nim udział dużo osób.


Jubileusz firmy - pomysły

Jeśli zastanawiasz się, jaki pomysł na jubileusz firmy będzie najbardziej odpowiedni, to przede wszystkim powinieneś odpowiedzieć sobie na pytanie, w jakim stylu ma odbyć się wydarzenie. W praktyce bowiem możliwa jest organizacja hucznej imprezy, gali czy nawet aukcji charytatywnej.

Warto dodać, że jubileusz możesz zorganizować np. w eleganckiej restauracji przy akompaniamencie muzyki granej na żywo lub też w sali bankietowej, w której do białego rana będzie grała orkiestra. Ostateczny wybór oczywiście należy do Ciebie - wybierz taki pomysł, z którym najbardziej będzie rezonował charakter firmy.


Jubileusz firmy - życzenia

Jubileusz firmy - życzenia to nieodłączny element takiego przedsięwzięcia. Należy więc napisać takie życzenia, które z jednej strony będą wyrażały podziw za dotychczasową pracę, a z drugiej - będą zawierały słowa nadziei na dalszą współpracę i wspólne osiąganie sukcesów.

Najlepsze życzenia na jubileusz firmy to takie, które są szczere, podniosłe i potrafiące wzruszyć. W sieci znajdziesz różnorodne wzory życzeń na jubileusz firmy, wśród których z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Możesz też od razu dołączyć do nich jubileusz firmy - gratulacje, będące odpowiednim wyrazem uznania dla danego przedsiębiorstwa.

Prezenty na jubileusz firmy

Prezenty na jubileusz firmy to wcale nie taki łatwy wybór. Wybranym pracownikom oraz kontrahentom warto wręczyć takie upominki, które zostaną z nimi na zawsze. Uważamy, że świetny jubileusz firmy - prezent to np. grawerowana statuetka, pióro lub długopis z grawerem czy dobry alkohol ze specjalnie zaprojektowaną etykietą. Możesz też przygotować różnorodne gadżety na jubileusz firmy, takie jak np. skórzane podkładki pod mysz komputerową, etui na okulary z grawerem czy drobne upominki, takie jak ręcznie robione breloki do kluczy nawiązujące do firmy.

Prezent dla szefa na jubileusz firmy

Prezent dla firmy na jubileusz wcale nie jest prościej wybrać. Tutaj przede wszystkim sprawdzą się wytworne pomysły, które wprost zachwycą właścicieli firmy. Świetny prezent na jubileusz firmy stanowi np. globus barek na alkohole, ekskluzywny wazon czy kompas i luneta kapitańska. Prezent dla szefa na jubileusz firmy może też mieć formę vouchera na jakieś wyjątkowe przeżycie, np. skok ze spadochronem czy lot balonem. Jesteśmy przekonani, że tego typu upominki przypadną do gustu każdemu! Pamiętaj też o tym, aby dodatkowo dokupić kwiaty.


Jubileusz firmy - prezent dla pracowników

Skoro już mniej więcej wiesz, jubileusz firmy - jak zorganizować, to zastanówmy się jeszcze nad prezentami, które można wręczyć pracownikom. Otóż poza statuetkami, które powinno się wręczyć najbardziej zasłużonym osobom, warto też docenić pozostałych członków zespołu. Jubileusz firmy - prezent dla pracowników może mieć formę drobnego upominku lub vouchera, np. do wykorzystania w SPA czy w wybranej galerii handlowej. Uniwersalnym pomysłem jest też zamówienie zestawów dobrej kawy i słodyczy, które na pewno ucieszą wszystkich pracowników.

Zaproszenie na jubileusz firmy

Podczas organizacji rocznicy firmy musisz pamiętać o stworzeniu odpowiednich zaproszeń dla potencjalnych gości. Powinny być one estetycznie wykonane i napisane w taki sposób, aby osoby je otrzymujące na pierwszy rzut oka wiedziały, na co i kiedy są zapraszane.

Koniecznie też na zaproszeniu trzeba umieścić prośbę o potwierdzenie swojej obecności do wyznaczonego terminu. Będzie to pomocne podczas planowania rozmieszczenia stołów i krzeseł na sali. Dodatkowo w sieci znajdziesz niejeden zaproszenie na jubileusz firmy - tekst, którym możesz się zainspirować podczas tworzenia swojego zaproszenia.


Jubileusz firmy - przemówienie

Przemówienie na jubileusz firmy to bardzo ważny element, którego nie możesz pominąć. Stwórz sobie zarys takiego wystąpienia, aby mniej więcej usystematyzować to, co chcesz przekazać gościom. Pamiętaj przy tym, że stres podczas wystąpienia publicznego jest zupełnie normalną rzeczą, więc nie bój się, że w którymś momencie możesz się zaciąć. Odpowiednio się przygotuj i bądź dla siebie wyrozumiały, a Twoje jubileusz firmy - przemówienie na pewno zostanie świetnie odebrane! Podobnie jak z zaproszeniami, w sieci możesz też znaleźć jubileusz firmy - przemówienie wzór, który nieco nakieruje Cię na ostateczną formę wystąpienia.

Atrakcje na jubileusz firmy

Zwykle to event manager zajmuje się przygotowaniem całego przedsięwzięcia, jednak zawsze warto mu zgłosić swoje sugestie dotyczące m.in. atrakcji. Podczas takiego wydarzenia można zorganizować np. koncert muzyki na żywo, pokaz gotowania live cooking czy degustacje alkoholi. Atrakcje na jubileusz firmy, które są dość często wybierane, to także stand-up czy bal tematyczny w stylu lat 20. Możliwości jest naprawdę dużo! Warto więc wspólnie zastanowić się, które z nich najbardziej pasują do charakteru przedsiębiorstwa.

Polceane obiekty konferencyjne

Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****

Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****

Chlewiska
Windsor Palace Hotel & Conference Center****

Windsor Palace Hotel & Conference Center****

Warszawa
Centrum Kongresowe Szczawnica - Dworek Gościnny

Centrum Kongresowe Szczawnica - Dworek Gościnny

Szczawnica

Mogą Cię Zainteresować również

Wystąpienia publiczne - stres

Wystąpienia publiczne - stres

Impreza masowa - od ilu osób, rodzaje, organizacja i wymagania

Impreza masowa - od ilu osób, rodzaje, organizacja i wymagania

Kim jest event manager i czym zajmuje się w swojej pracy?

Kim jest event manager i czym zajmuje się w swojej pracy?