61 307 02 98
Porównaj obiekty

Brak obiektów w porównaniu

Grupowe zapytanie

Brak obiektów do grupowego zapytania

 

Kino Helios Białystok Alfa | Białystok | Konferencje

Typ obiektu: inny

Adres:
Świętojańska 15
15-277 Białystok
podlaskie

Wyświetl numer
Wyświetl e-mail
Sprawdź dostępność Przejdź na stronę www
drukuj

Opis

Kino Helios Białystok Alfa to nowoczesny obiekt kulturalno-rozrywkowy, który udostępnia swoje sale kino na potrzeby różnorodnych eventów. Jest to również doskonała przestrzeń konferencyjna i szkoleniowa, która stwarza zupełnie nowe możliwości organizatorom tego typu wydarzeń. Przede wszystkim Kino Helios Białystok Alfa dysponuje wysokiej klas sprzętem multimedialnym, którego ciężko szukać w tradycyjnych salach konferencyjnych. Ponadto, organizacja spotkania biznesowego w sali kinowej z pewnością wywrze duże wrażenie na uczestnikach i sprawi, że przekaz zapadnie na dłużej w ich pamięci. Dużym atutem obiektu jest także jego położenie w centrum Białego stoku, co gwarantuje szybki i bezproblemowy dojazd.

Sale konferencyjne - Kino Helios Białystok Alfa

Kino Helios Białystok Alfa dysponuje 7 przestronnymi salami kinowymi, które doskonale sprawdzą się podczas każdego wydarzenia biznesowego, konferencji, sympozjum, seminarium czy szkolenia. Sale łącznie mogą pomieścić do 1275 osób. Wszystkie wnętrza wyposażone są w wysokiej jakości sprzęt multimedialny, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, duże ekrany oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. W trakcie realizowanych wydarzeń firmowych profesjonalny personel zadba o pełne wsparcie techniczne, a także pomoże w organizacji cateringu i przerw kawowych. Goście mogą również skorzystać z Helios Baru z przekąskami oraz Cafe Nescafe, oferującej wyśmienitą kawę. Ciekawym urozmaiceniem konferencji lub szkolenia może być filmowy seans zamknięty dla uczestników wydarzenia.
Liczba miejsc w ustawieniu

Teatr

Podkowa

Szkoła
Komentarze

Aktualnie brak komentarzy dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj komentarz!

Dodaj komentarz
Ocena*:
Kino Helios Białystok Alfa | Białystok
Typ obiektu: inny
Obiekt w liczbach
Największa sala konferencyjna
Największa sala
konferencyjna
---

Największa sala bankietowa
Największa sala
bankietowa
---

Maksymalna liczba uczestników
Maksymalna
liczba uczestników
---

Największa liczba miejsc noclegowych
Liczba
miejsc noclegowych
---

Całkowita powierzchnia konferencyjna w m2
Całkowita powierzchnia
konferencyjna w m2
---

Dodatkowe udogodnienia
Obiekty w okolicy
Partnerzy

Formularz zapytania grupowego

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do zaznaczonych obiektów konferencyjnych. Średni czas odpowiedzi wynosi do 24h.
* - pola obowiązkowe

DANE OSOBOWE:

Data Wydarzenia, czas trwania, liczba sal:

liczba uczestnikow:

liczba pokoi:

INFORMACJE DODATKOWE:

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij