Zwycięstwo dla Radisson Blu Hotel Kraków

Zwycięstwo dla Radisson Blu Hotel Kraków

W styczniu rozdane zostały nagrody prestiżowego konkursu Business Traveller Poland Awards, w którym to Radisson Blu Hotel Kraków zdobył zaszczytny tytuł Najlepszego Biznesowego Hotelu w Polsce. Sama marka Radisson Blu została zaś uhonorowana tytułem: „Najlepsza Marka Hotelowa na Świecie”.

Uroczysta gala przyznania nagród w plebiscycie Business Traveller Poland Awards miała miejsce w Warszawie. Statuetki zostały rozdane w 26 kategoriach, z czego dwie nagrody trafiły do Radisson Blu Hotel Kraków oraz do samej marki Radisson Blu. Wyróżnienie to jest szczególnie ważne dla hotelarzy, ponieważ w plebiscycie głosują osoby podróżujące służbowo i korzystające z biznesowych usług różnych hoteli na całym świecie. Są to m.in. biznesmeni, managerowie oraz osoby zajmujące się organizacją konferencji, szkoleń i firmowych eventów.

- Jesteśmy bardzo dumni z otrzymanej nagrody. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by obsługiwać Gości na najwyższym poziomie. Ogłoszenie naszego hotelu tytułem najlepszego hotelu biznesowego w Polsce to dla nas bardzo duże wyróżnienie, które jest nagrodą dla każdego z pracowników - komentuje Nino Rosenlund Dyrektor Generalny Radisson Blu Hotel Kraków.

Radisson Blu Hotel Kraków to bardzo luksusowy, pięciogwiazdkowy obiekt konferencyjny, położony w samym sercu miasta. Gościom oferuje 196 komfortowych pokoi oraz kompleks ośmiu nowoczesnych sal konferencyjnych, wyposażonych w najwyżej klasy sprzęt multimedialny oraz dostęp do internetu.

To, co wyróżnia ofertę Radisson Blu Hotel Kraków od innych obiektów konferencyjnych to przede wszystkim innowacyjne rozwiązania dla biznesu takie jak „Experience Meetings”, „Brain Food”, którego celem jest zaopatrzenie restauracji hotelu w produkty sprzyjające prawidłowemu funkcjonowaniu mózgu i poprawiające koncentrację, a także jedyna w swoim rodzaju sala „Out of Box”, która rozwija kreatywność uczestników biznesowych spotkań. Te i wiele innych udogodnień, które można znaleźć w Radisson Blu Hotel Kraków, z pewnością wpłynęły na decyzję gości, którzy docenili obiekt i właśnie na niego oddali swój głos w konkursie.

INFORMACJA PRASOWA