Znamy pierwszego prelegenta ogólnopolskiego kongresu Rentowny Hotel!

Znamy pierwszego prelegenta ogólnopolskiego kongresu Rentowny Hotel!

Podczas Ogólnopolskiego Kongresu Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych odbędzie się aż 5 szalenie interesujących paneli tematycznych, podczas których specjaliści i branżowi praktycy podzielą się swoim doświadczeniem.  Wydarzenie odbędzie się już 25 kwietnia w Warszawie, a jednym z prelegentów będzie Szymon Lisowski - Wiceprezes i Digital Marketing Consultant w firmie konsultingowo-szkoleniowej Socjomania.

Szymon Lisowski to praktyk w zakresie realizacji działań marketingowych w kanałach digital do jego zadań należy  przygotowanie  i pomoc we wdrożeniu strategii działań marek w Internecie.

Dzięki uzyskaniu prestiżowego certyfikatu Digital Marketing Institute i Social Media Marketingu  doskonale wie, jak zaplanować skuteczną promocję obiektu w Internecie. Zdając egzamin trenerski, uplasował się w pierwszej piątce najlepszych wyników na świecie.
Szymon Lisowski prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych z zakresu social media marketingu, digital marketingu, Facebook Ads, strategii digital i ehandlu.

Realizował projekty strategiczne, komunikacyjne, konsultingowe i szkoleniowe dla takich marek jak: Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Jagielloński, Orange Integrated Solutions, Orange, KUKBUK, Interia, Capgemini, Akademia Leona Koźmińskiego i wielu innych. Oprócz tego współpracował także z agencjami, globalnymi korporacjami, jak i przedstawicielami sektora MŚP.


Gwarantujemy, że odpowie  na wszystkie  pytania związane z marketingiem i promocją w social mediach!

Więcej informacji  na stronie: www.rentownyhotel.pl

INFORMACJA PRASOWA