Znamy finalistki konkursu Odkrycie Roku MPI Poland Chapter 2020!

Znamy finalistki konkursu Odkrycie Roku MPI Poland Chapter 2020!

Z ogromną przyjemnością pragniemy przedstawić dziś finalistki konkursu Odkrycie Roku MPI Poland Chapter 2020. Plebiscyt ten polega na wyróżnieniu osób debiutujących w branży MICE - takich, które znacząco wyróżniają się kreatywnością oraz zaangażowaniem. MPI Poland Chapter docenia w taki sposób wyjątkowo zaangażowane osoby, które w ciągu minionego roku pozytywnie zaznaczyły swoją obecność w świecie eventów. Już niedługo jedna spośród czterech wyróżnionych osób będzie mogła pochwalić się tytułem Odkrycia Roku 2020.

Wśród nominowanych znajduje się Kinga Danek – specjalistka ds. sprzedaży w Szkolenia OZE. Ukończyła ona studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, następnie podjęła pracę w Dream Events przy organizacji konferencji naukowej Galaktyka Eventu oraz Festiwalu Fest Fajnie. Należała do zespołu organizującego Meetings Week Poland 2020, a podczas Krakus Aires Tango Festiwal 2020 odpowiadała za kwestie organizacyjne, logistyczne i komunikacyjne.


Kolejna z wyróżnionych osób to Natalia Haichuk – junior project manager w Celuch Consulting. Z sukcesem kontynuuje ona w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula, gdzie do niedawna pełniła funkcję przewodniczącej Koła Naukowego Turystyki Biznesowej 2B. Jest stypendystką PCMA University Engagement. W portfolio współorganizowanych przez nią wydarzeń znalazły się m.in.: IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum i konferencja CSR "Zrównoważona Turystyka"


Trzecia finalistka to Katarzyna Łoś  – marketing & communication manager w MODII3D. niegdyś Przewodnicząca Młodzieżowej Rady Miejskiej, ukończyła studia Modern Business ze specjalizacją Event Management, następnie spędziła kilka lat za granicą pracując w firmach eventowo-marketingowych. Po powrocie do kraju koordynowała organizację konferencji realizowanych przez Business Service Galop.


Zestawienie to zamyka Lidia Popławska – właścicielka agencji Eventy Diamenty. Studiowała administrację na Uniwersytecie Łódzkim, była zaangażowana w działania samorządu studenckiego, w tym organizację Juwenaliów UŁ i talent show dla studentów Łódź Łowi Talenty. Jest członkinią i członkinią Łódzkiej Organizacji Turystycznej, a także inicjatorką akcji Łodzianie Ratują zapewniającej pomoc społeczną w czasie pandemii.


Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi już niebawem - tradycyjnie podczas finałowej Gali MP Power Awards. Wszystkim Paniom życzymy powodzenia i serdecznie gratulujemy tak proaktywnej postawy oraz inspirującej postawy.

Konkurs jest realizowany we współpracy z MeetingPlanner.pl.