Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany wraz z rozpoczęciem nowego sezonu turystycznego w Hotelu Wyspiański w Krakowie

Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany wraz z rozpoczęciem nowego sezonu turystycznego w Hotelu Wyspiański w Krakowie
Hotel Wyspiański cieszy się dużą popularnością wśród turystów w Krakowie i osób podróżujących służbowo. Jest doskonałą baza wypadową do zwiedzania miasta, ponieważ znajduje się w sąsiedztwie Starego Miasta i Kazimierza.

Hotel działa pod tą marką już ponad 15 lat. Idąc z duchem czasu i nie spoczywając na laurach, obiekt nieustannie podwyższa swój standard wnętrz i przechodzi rozmaite renowacje. Kilka lat temu budynek został rozbudowany zyskując dodatkowe skrzydło. Ostatnie miesiące minęły pod znakiem kompleksowej renowacji i odświeżania wnętrz pokoi. Zmieniono wystrój, meble oraz całkowicie wyremontowano łazienki. Od teraz hotel posiada już tylko dwie kategorie pokoi: Premium i Classic.

Hotel Wyspiański oferuje 210 pokoi Classic i 21 pokoi Premium, łącznie 516 miejsc w 231 pokojach jedno- dwu- i trzyosobowych, stwarzających doskonałe możliwości zakwaterowania dużych grup biznesowych i turystycznych. Odświeżona i unowocześniona baza noclegowa pozwala oferować wyższy, bardziej ujednolicony standard usług, pod rozpoznawalną i cenioną od lat marką.

Poza pokojami i usługami gastronomicznymi na terenie Hotelu Wyspiański w centrum Krakowa znajduje się 5 nowoczesnych i klimatyzowanych sal konferencyjnych i szkoleniowych.

INFORMACJA PRASOWA