Zmiany w strukturze organizacyjnej Louvre Hotels Group

Zmiany w strukturze organizacyjnej Louvre Hotels Group

Można by rzec ZMIANY, ZMIANY, ZMIANY. Pierwsze miesiące roku 2021 przyniosły dwie zmiany w strukturze organizacyjnej sieci Louvre Hotels Group w Europie. 

Jedna z nich dotyczy Grzegorza Uszyckiego, który to z początkiem lutego objął funkcje Director of Operations – Poland. Pan Grzegorz swoje doświadczenie zdobywał przez wiele lat w różnych sieciach hotelarskich, w tym w Orbis i Accor. Częścią zespołu Louvre Hotels Group stał się w 2014 roku, kiedy to został General Managerem w 3 warszawskich hotelach: Golden Tulip, Campanile, Premiere Classe) i Regional Director of Central Region.

Od 1 lutego na nowym stanowisku w swoich działaniach wykorzystuje wiedzę i umiejętności zdobywane podczas pracy w Ameryce Północnej, na Bliskim Wschodzie i w Europie.

– Zawsze czerpałem wielką satysfakcję zawodową ze współpracy z ludźmi, którzy podzielają moją pasję do branży hotelarskiej. Tym bardziej cieszy mnie praca dla Louvre Hotels Group i możliwość kierowania tak wspaniałym zespołem zaangażowanych profesjonalistów. To dla mnie wielki zaszczyt i fascynujące wyzwanie. Jestem pewien, że wspólnie osiągniemy spektakularne rezultaty – mówi Grzegorz Uszycki.

Drugą zmianą, jaka zaszła w strukturze organizacyjnej Louvre Hotels Group, jest objęcie przez François Delattre stanowiska  Director of Operations – Europe. 

– Cieszy mnie perspektywa nowych wyzwań związanych z nadzorem operacyjnym nad obiektami LHG w całej Europie w tym kluczowym dla branży hotelarskiej okresie. Jestem przekonany, że dzięki połączonemu doświadczeniu i wysiłkowi naszych zespołów regionalnych na całym kontynencie, nasze europejskie portfolio niezmiennie będzie rosło w siłę zarówno pod względem ilościowym, jak i jakościowym – mówi François Delattre.

Pan Francois w sieci jest od ponad 13 lat. W swojej karierze odpowiadał za koordynowanie nowych otwarć hoteli działających pod markami LHG na całym świecie, w tym w Maroku, Brazylii oraz w Indiach. Od 2019 roku pełnił funkcję Director Integration Management i miał nadzór nad dwoma krajami: Polską i Niemcami.

Obu panom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów na nowych stanowiskach.

INFORMACJA PRASOWA