Zmiany w Hotelu Sheraton Warsaw

Zmiany w Hotelu Sheraton Warsaw

W Hotelu Sheraton Warsaw nadszedł czas zmian! Nowy Dyrektor Generalny oraz świeżo wyremontowane, przepiękne pokoje i apartamenty to nowy początek  w ponad 20-letniej historii Sheraton Warsaw. Nowoczesny hotel położony jest na rogu Placu Trzech Krzyży, to szalenie atrakcyjna lokalizacja zarówno dla turystów, jak i dla klientów biznesowych.

Duża zmiana nadeszła 1 lutego 2018 roku, kiedy  na czele hotelu Sheraton Warsaw stanął Fadlallah Zayat. Nowy Dyrektor Generalny to doświadczony hotelarz z wieloletnim doświadczeniem, z barażą związany jest od kilkudziesięciu lat. Większość swojej kariery spędził w hotelach sieci Marriott, do której należy Sheraton. Wcześniej Fadlallah Zayat zajmował stanowisko Dyrektora Generalnego w pięciogwiazdkowym JW Marriott Grand Hotel w Bukareszcie, jednym z najbardziej luksusowych hoteli w portfolio Marriott International w Rumunii.   

"Cieszę się, że dołączyłem do zespołu profesjonalistów hotelu Sheraton Warsaw. W Marriott Inernational dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić gościom najwyższe standardy oraz sprawić, że ich pobyt będzie niezapomnianym doświadczeniem. W nowym roku otworzyliśmy dla gości pokoje i apartamenty, które przeszły dogłębną renowację. Nasza prestiżowa oferta z pewnością pozwoli zrepozycjonować hotel Sheraton Warsaw, sprawiając, że stanie się on destynacją idealną zarówno dla gości biznesowych jak i indywidualnych. W tej chwil mogę śmiało przyznać, że blask ikonie został przywrócony" – skomentował Fadlallah Zayat, nowy Dyrektor Generalny.

Ogromne doświadczenie, pełen profesjonalizm,  szeroki zakres kompetencji oraz dogłębne poznanie biznesu to niewątpliwe zalety, które Fadlallah Zayat może wykorzystać przy wyzwaniach, które czekają na niego w Warszawie. Stolica Polski nie jest mu obca. Od 2002, przez sześć lat, pracował w Warsaw Marriott Hotel I LIM JV jako Dyrektor ds.Finansowych i Ekonomii oraz jako  Director of Rooms Operations.


Prywatnie jest spełnionym ojcem oraz wielkim kibicem niemieckiej drużyny piłki nożnej. Interesuje się sztuką – lubi słuchać Czajkowskiego oraz inspiruje się malarstwem Van Gogha.

INFORMACJA PRASOWA