Zmiana Dyrektora Generalnego w Radisson Blu Hotel Kraków

Zmiana Dyrektora Generalnego w Radisson Blu Hotel Kraków

Po wieloletnim dowodzeniu Radisson Blu Hotel Kraków przez Nino Rosenlunda przyszedł czas na zmiany. Nowym Dyrektorem Generalnym tego prestiżowego obiektu została pod koniec stycznia Lidia Wiszniewska.

Nowy Dyrektor Generalny to dla hotelu zawsze duża zmiana. Jednak ciągły rozwój, do którego dąży Radisson Blu Hotel Kraków, czasem wymaga rewolucji. Wiadomo, że zmiana na tak ważnym stanowisku niesie za sobą zupełnie nowe nastawienie następcy co do dalszej ścieżki rozwoju obiektu, jest także powiewem świeżości oraz źródłem innowacyjnych rozwiązań.

Lidia Wiszniewska, nowy Dyrektor Generalny Radisson Blu Hotel Kraków to z pewnością właściwa osoba na właściwym miejscu. Posiada ona bogate doświadczenie w pracy w hotelarstwie na różnorodnych stanowiskach. Swoją przygodę z hotelarstwem zaczynała w szczecińskim Hotelu Radisson. Następnie, będąc już na stanowisku Dyrektora Sprzedaży i Marketingu była jedną z osób odpowiedzialnych za otwarcie kolejnych obiektów marki Radisson w Warszawie i Sofii. Współuczestniczyła również w otwarciu hoteli Radisson we Wrocławiu i Krakowie.

Lidia Wiszniewska doświadczenie w branży zdobywała również za granicą, pracując m .in. w prestiżowych Hotelach Park Inn w Rosji, gdzie pełniła funkcję Dyrektora Generalnego. Podlegały jej bardzo duże obiekty, liczące nawet do 1200 pokoi. Radisson Blu Hotel Kraków jest co prawda nieco mniejszy, ale tu również na nową Dyrektor czekają spore wyzwania, dotyczące m.in. remontu hotelu czy też planowanych zmian w zespole.

- Perła Polski, perła wśród hoteli, dojrzały i samodzielny zespół – czegóż można chcieć więcej. Naprawdę nie wiem jak sobie na to zasłużyłam – komentuje Lidia Wiszniewska, Dyrektor Generalny Radisson Blu Hotel Kraków.

INFORMACJA PRASOWA