Złoty Standard partnerem Welcome Festivalu – Festiwalu Marketingu Miejsc w Warszawie

Złoty Standard partnerem Welcome Festivalu – Festiwalu Marketingu Miejsc w Warszawie
Welcome Festival - międzynarodowe spotkanie osób zajmujących się budowaniem marek miejsc: przedstawicieli administracji publicznej i terytorialnej, biznesu, uczelni odbędzie się 24-25 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Do grona partnerów imprezy dołączył Złoty Standard w obsłudze Gości – Hotele i Obiekty Hotelarskie, program na rzecz poprawy jakości obsługi klienta w branży hotelarskiej.

W programie Welcome Festivalu znalazły się m.in: ogłoszenie wyników badania „Barometr marki miejsca”, seminarium na temat efektywnej komunikacji miast i regionów w mediach, studia przypadków, panele i prezentacje ekspertów i praktyków odpowiedzialnych za inwestycje, rozwój turystyki i budowanie silnej marki Polski, ekspertów marketingu i komunikacji, przedstawicieli organizacji i firm doradczych.

25 czerwca odbędzie się również uroczysta gala drugiej edycji konkursu Welcome organizowanego w ramach Welcome Festival. Konkurs promuje najbardziej efektywne działania na rzecz budowania silnych marek miast i regionów, które są źródłem pieniędzy pochodzących z turystyki i inwestycji. Nagrodę główną wręczy Grzegorz Schetyna, przewodniczący sejmowej Komisji Spraw Zagranicznych.

Złoty Standard zapewnia obsługę hotelową uczestników Welcome Festivalu. Do ich dyspozycji zostało oddane kilkaset miejsc noclegowych w pokojach o zróżnicowanym poziomie cenowym w: hotelach Reytan, Castle Inn, Boss, Apartamentach Platinum Residence w Warszawie, Villi Otwock i Z-Hotelu w Otwocku, Pałacu Zegrzyńskim w Zegrzu i Jaworowym Dworze w Trębkach Nowych.

Organizatorem festiwalu jest Brief for Poland. Partnerami Imprezy są m.in.: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Prezydent Miasta Stołecznego Warszawa, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Polska Organizacja Turystyczna i firma doradcza Deloitte.

Udział jest bezpłatny pod warunkiem wcześniejszej rejestracji.

INFORMACJA PRASOWA