Zimowe konferencje w Z-Hotel Business & Spa

Zimowe konferencje w Z-Hotel Business & Spa

Zimą organizatorzy szkoleń i spotkań biznesowych nie zwalniają tempa. Poszukując odpowiedniego obiektu warto zwrócić uwagę jednak przede wszystkim na te położone w atrakcyjnych lokalizacjach oraz posiadające bogatą ofertę usług. Przykładem może być Z-Hotel Business & Spa w Otwocku, który przygotował dla swych gości wyjątkową, zimową ofertę cenową.

Z-Hotel Business & Spa, jak sama nazwa mówi, stanowi miejsce idealne zarówno na relaks i wypoczynek jak i profesjonalną konferencję. Obiekt zachwyca bogatą ofertą usług, pięknym położeniem w otoczeniu malowniczych krajobrazów oraz dbałością o środowisko i stosowaniem ekologicznych rozwiązań.

Zimą, gdy temperatura spada, zapał do organizacji konferencji nie maleje dlatego też obiekt przygotował specjalną promocyjną ofertę szkoleniową. W ramach promocji, goście korzystać mogą z przestronnej sali konferencyjnej z dostępem do światła dziennego, sprzętu multimedialnego, parkingu oraz bezprzewodowego internetu całkowicie za darmo.

Dodatkowym prezentem w ramach spotkania biznesowego dla jego uczestników jest darmowy wstęp do strefy Wellness z basenem, jacuzzi, sauną fińską oraz salą fitness. Gości obowiązują również atrakcyjne zniżki na pokoje hotelowe.

Jako urozmaicenie zorganizować można także imprezy tematyczne, a tu oferta jest bardzo zróżnicowana. Hotel proponuje bowiem m.in. :

- szalone, ekscytujące Wieczory Karnawałowe: Wieczór Wenecki, Wieczór Wild Wild West, Karnawał w Rio, Karnawał Hawajski, Meksykański i wiele wiele innych - zajęcia z instruktorem: Pilates, Zumba, Aqua aerobic - treningi Nordic Walking wzdłuż brzegu rzeki Świder - pokazy barmańskie, degustacje wina, degustacje whisky, live cooking - dyskoteki z karaoke

Liczba miejsc ograniczona. Liczy się pierwszeństwo wpłaty zaliczki na potwierdzenie organizacji imprezy.

Oferta obowiązuje przy organizacji spotkań z noclegiem i posiłkiem w okresie od 7 stycznia do 28 lutego 2015r.

Promocja dotyczy nowych rezerwacji dokonanych od dnia 7 stycznia 2015r. i nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi.

Więcej informacji na stronie: http://www.z-hotel.com/pl/zimowe-konferencje/

lub pod numerem telefonu: 22 778 11 42, 778 11 43

INFORMACJA PRASOWA