Zimowa oferta konferencyjna MCC Mazurkas!

Zimowa oferta konferencyjna MCC Mazurkas!
MCC Mazurkas to czterogwiazdkowy obiekt konferencyjno-hotelowy, który specjalizuje się w organizacji konferencji, kongresów, eventów oraz bankietów. Stylowy hotel posiada 35 sal konferencyjnych, z których powierzchnia największej z nich wynosi 744 m2. Bogate zaplecze biznesowe pozwala na zorganizowanie konferencji nawet dla 1000 osób.

Wraz z początkiem nowego roku hotel przygotował specjalną zimową ofertę "1 z 15", która przewiduje uczestnictwo co 15 osoby w konferencji Gratis! W przypadku imprezy powyżej 100 osób wybrana stacja gastronomiczna do lunchu za darmo! To wspaniała okazja do urozmaicenia konferencji meksykańskimi, greckimi lub amerykańskim potrawami bez poniesienia żadnych dodatkowych kosztów.

Ponadto przy dokonaniu rezerwacji można samemu zdecydować o wyborze prezentu. Do wyboru jest roczny karnet na imprezy Forum Humanum w MCC Mazurkas lub punkty programu lojalnościowego Polish Prestige Hotel & Resorts, które można wymienić na darmowy pobyt w wybranym hotelu PPH&R w górach, mieście lub nad morzem.

Oferta dotyczy nowych rezerwacji na konferencje w terminie 20.01 - 31.03.2016 dokonanych do 29.02.2016 roku.

Dodatkowo za organizację konferencji zostaną naliczone punkty w ramach programu lojalnościowego Prestige Club, którego organizatorem jest Polish Prestige Hotels & Resorts.

INFORMACJA PRASOWA