Zaplanuj firmową wigilię już teraz

Zaplanuj firmową wigilię już teraz

Co prawda do wigilii jeszcze daleko, ale planując ten wyjątkowy wieczór dla swoich pracowników już teraz można skorzystać z wyjątkowej promocji. Taka ofertę przygotowała dla swoich klientów Sieć VI Hotels & Resorts, w ramach której na wszystkie wigilie służbowe zarezerwowane do 30 września 2015 przysługuje 10% zniżki, a także specjalne atrakcje.

Zaplanowanie wigilijnego eventu z Siecią VI Hotels & Resorts już teraz bardzo się opłaca. Organizatorzy otrzymają nie tylko 10% zniżki na realizację całego wydarzenia, ale także powitalne drinki i słodkie niespodzianki dla uczestników, a dla siebie darmowy, komfortowy nocleg w jednym z hotelowych pokoi. Ponadto, hotele zadbają o odpowiednią oprawę muzyczną, kulinarną i wizualną organizowanych, świątecznych przyjęć. Oferta obowiązuje we wszystkich obiektach Sieci VI Hotels & Resorts: Amber Baltic Międzyzdroje, andel’s Hotel Cracow, andel’s Hotel Łódź, angelo Hotel Katowice i Chopin Hotel Cracow.

Udział w promocji to również doskonała możliwość na zrobienie dobrego uczynku, gdyż z każdej promocyjnej rezerwacji hotele przekażą 1% zysku na akcję "Szlachetna Paczka", która wspiera rodziny w trudnej sytuacji materialnej.

Szczegóły na temat promocji można znaleźć na stronie: www.vi-hotels.com/wigilie-firmowe.

INFORMACJA PRASOWA