Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim & Hotel Tobaco walczą o turystycznego Oscara!

Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim & Hotel Tobaco walczą o turystycznego Oscara!
Hotele  Grupy Arche - Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim oraz Hotel Tobaco w Łodzi w tym roku  ponownie walczą o turystycznego Oscara w 24. edycji prestiżowego międzynarodowego konkursu World Travel Awards.

Jak co roku, prestiżowy międzynarodowy konkurs „World Travel Awards” wyłoni najlepsze hotele na poszczególnych kontynentach i w poszczególnych krajach, a także organizacje i firmy związane z różnymi aspektami branży turystycznej. Grono międzynarodowych ekspertów wybierze finalistów, głównymi kryteriami będzie innowacyjność, atrakcyjność oferty, jakość świadczonych usług oraz poziom zadowolenia gości i klientów.

Hotele należące do Grupy Arche są  nominowane w dwóch kategoriach. Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim jest nominowany do tytułu Najlepszego Polskiego Hotelu Konferencyjnego 2017” – Poland’s Leading Conference Hotel 2017”. Hotel Tobaco w Łodzi nominowano w kategorii „Najlepszy Polski Hotel Butikowy 2017 – „Poland’s Leading Boutique Hotel 2017” .

„To już kolejne nominacje dla Zamku Biskupiego i Hotelu Tobaco w Łodzi w tym międzynarodowym konkursie „World Travel Awards”. Dzięki tym wyróżnieniom możemy udowodnić, że w Polsce mamy również światowej klasy hotele konferencyjne i butikowe, które również wyznaczają trendy i wysokie standardy obsługi.  To przede wszystkim informacja dla międzynarodowych organizatorów imprez typu MICE, że można znaleźć doskonałe miejsce do organizacji konferencji i wydarzeń również w Polsce. Nominacja Zamku Biskupiego i Hotelu Tobaco to również doskonała promocja Janowa Podlaskiego i Łodzi . Jest to wyjątkowy konkurs i bardzo ważny dla Grupy Arche, ponieważ w roku 2015 zdobyliśmy naszą pierwszą nominację i nagrodę dla Hotelu Tobaco w Łodzi. Byłoby miło gdyby w tym roku wygrały moje dwa zespoły hotelowe ze względu na wkład pracy, jaki został włożony przez ostatnie 12 miesięcy” - mówi Artur Trukawiński, Cluster General Manager hoteli Zamek Biskupi Janów Podlaski & Hotel Tobaco Łódz.

Obie nominacje są niezwykle ważne, ponieważ konkurs „World Travel Awards” to jedna z najważniejszych i najbardziej prestiżowych nagród  branży turystycznej, nazywany jest nawet turystycznym Oscarem. W tym roku do kategorii „Poland’s Leading Conference Hotel 2017”   zakwalifikowanych zostało pięć hoteli z Polski, należą do nich m.in. Double Tree by Hilton & Conference Center Warsaw, Hilton Warsaw Hotel & Concention Centre, InterContinental Warszawa i Novotel Warszawa Centrum. W kategorii “Poland’s Leading Boutique Hotel 2017” nominowane są: Hotel Blow Up Holl 50/50 w Poznaniu, krakowskie hotele: Hotel Copernicus, Hotel Centrum, Hotel Puro  oraz Hotel Tobaco w Łodzi.

W tym roku wśród nominowanych obiektów konferencyjnych znalazły się prestiżowe obiekty, takie jak: Hilton Vienna, Swissotel Zurich, Rizt-Carlton w Berlinie, Hotel The St.Regis w Rzymie, Four Seasons Hotel George V w Paryżu, InterContinental Carlton Cannes, czy słynny hotel The Dorchester w Londynie.

INFORMACJA PRASOWA