Zakopiański Hotel Belvedere znów funkcjonuje

Zakopiański Hotel Belvedere znów funkcjonuje

Po mającym miejsce 27 grudnia 2014 pożarze, Hotel Belvedere w Zakopanem znów jest gotowy na przyjmowanie gości. Jednocześnie cały zarząd obiektu pragnie serdecznie podziękować wszystkim za słowa wsparcia i oferty pomocy w tym trudnym momencie.

Szczęściem w nieszczęściu jest fakt, że z niedawnej tragedii Hotel Belvedere uszedł w większości bez szwanku. Nienaruszona została strefa SPA, baseny, restauracje, bary oraz zaplecze konferencyjne i większa część hotelowych pokoi. Hotel więc może bez problemu wrócić do normalnego funkcjonowania, a zniszczone północne skrzydło zostanie poddane jak najszybszej renowacji.

- Otrzymujemy bardzo wiele dowodów sympatii i troski ze strony naszych Klientów, Kontrahentów i Przyjaciół. Bardzo dziękujemy za te słowa wsparcia, które cały czas do nas docierają mailowo, telefonicznie, w mediach społecznościowych. Najczęściej pojawia się pytanie: „Jak możemy pomóc?” Bardzo dziękujemy za Państwa deklaracje pomocy, są one dowodem na to, że w tym nieszczęściu nie jesteśmy sami. Najlepszym sposobem wsparcia nas w tych chwilach będzie realizacja planowanych i przyszłych wydarzeń w Hotelach Grupy TRIP w Zakopanem: Belvedere, Litworze, Czarnym Potoku oraz w Ossie w centralnej Polsce. Zostańcie Państwo z nami, przyjeżdżajcie do naszych hoteli, rezerwujcie pobyty w Belvedere, organizujcie konferencje i kongresy w Zakopanem i w Hotelu  Ossa – komentuje Bożena Jakubiak, Dyrektor Sprzedaży hoteli Grupy Trip.

INFORMACJA PRASOWA