Zakończenie Arłamów Business Challenge

Zakończenie Arłamów Business Challenge

Od 28 do 30 października miało miejsce ważne dla branży MICE wydarzenie- Arłamów Business Challenge. Podczas dwudniowego spotkania zebrali się reprezentanci firm i korporacji z całej Polski. Zorganizowano debatę dotyczącą zmian i przyszłości branży. Postawiono także na poszerzanie współpracy i integracji w grupie. W Hotelu Arłamów zebrało się niemal 70 osób.


Panel dyskusyjny nosił tytuł „(R)Ewolucja w branży spotkań”. Prowadzącym była Magdalena Kondas, redaktor naczelna Meeting Planner. Uwzględniono także zorganizowanie warsztatu szkoleniowego. W dyskusji wzięli udział: Sylwia Banaszewska z Meeting Planner, Monika Bańka z Tupperware, Katarzyna Michalak z Provident Polska, Artur Bieniek z G2A, Sebastian Herzyk z Maspex, a także Michał Kozak, który pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu i Dyrektora Generalnego Hotelu Arłamów.


Drugiego dnia Arłamów Business Challenge skupiono się na integracji uczestników. Dzięki temu, że rozbudowana infrastruktura Hotelu Arłamów pozwala na uprawianie blisko 34 dyscyplin sportowych, goście nie mogli się nudzić. Zorganizowano m.in. zawody w piłkę nożną, zajęcia w strzelnicy czy na ściankach wspinaczkowych. Ponadto uczestnicy musieli rozwiązać zagadkę w Escape Room czy pokonać powietrzne trasy podczas spaceru po linie.


Nie zabrakło śmiechu i emocji, a wszystko to pozwoliło poprawić komunikację i współpracę w grupie, co jest tak ważne podczas pracy. Po wyczynach sportowych można było odpocząć w SPA Arłamów podczas seansów pod przewodnictwem Sauna Mastera. Wieczorem wręczono nagrody dla uczestników. Zakończeniem Arłamów Business Challenge była niespodzianka w postaci jazdy quadami oraz off road samochodami terenowymi.


Organizacja tak intensywnego zarówno pod względem merytorycznym, jak i sportowym wydarzenia, była możliwa tylko dzięki doświadczeniu i rozbudowanej ofercie Hotelu Arłamów. Zaplecze kompleksu pozwala planować wiele wydarzeń biznesowych, sportowych i kulturalnych, dzięki czemu stał się on nieodłącznym elementem rynku eventowego. Dzięki Arłamów Business Challenge branża organizacyjna, jak i wszystkie pokrewne jej rozgałęzienia takie jak MICE, postawiły kolejny krok w lepszą przyszłość.


INFORMACJA PRASOWA