Z hotelami Hilton zimowa chandra nam nie straszna!

Z hotelami Hilton zimowa chandra nam nie straszna!
Pogoda za oknem nie rozpieszcza? A pustka w portfelu przypomina o minionych świętach, które wyczyściły nasz budżet? Nowy rok rozpoczęliśmy z mnóstwem postanowień do zrealizowania. Ale już nam się wszystkiego odechciało, a to dopiero połowa stycznia! Może czas na krótki noworoczny urlop? Sieć Hilton przygotowała specjalną ofertę.

Krótkie, zimne i ciemne dni sprawiają, że poświąteczny powrót do rzeczywistości przychodzi nam z trudem. W przełamaniu zimowej depresji przychodzi sieć hoteli Hampton by Hilton oraz Hilton Garden Inn, by zaproponować nam oferty z zimowej wyprzedaży. Propozycje przygotowane są dla wszystkich osób, które uwielbiają krótkie, weekendowe wyjazdy, a przy tym nie lubią wydawać zbyt dużo pieniędzy.

Atrakcyjna oferta dostępna jest online. Rezerwacji dokonujemy szybko, przez internet i bez wychodzenia z domu - bo na zewnątrz przecież zimno i przygnębiająco. Promocja trwa do końca stycznia i obejmuje wszystkie pobyty weekendowe rezerwowane do końca 2017 r. w hotelach marki Hilton zlokalizowanych na terenie Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu. Rezerwacja pobytu w trakcie promocji gwarantuje zniżki nawet do 30% ceny. Aż żal nie skorzystać!

Więcej informacji na temat zimowej wyprzedaży znajduje się na stronie: wintersale.hilton.com. Goście rezerwujący pobyt bezpośrednio na stronie mają gwarancję uzyskania najlepszej ceny.

Piękna Warszawa za mniej niż 47 euro
Cena za krótki, weekendowy pobyt w Hampton by Hilton Warsaw City Centre zaczyna się już od 47 euro za noc, 20% oszczędności podczas rezerwowania pobytu na stronie: www.hamptonbyhilton.com.

Odkryj Amsterdam za 67 euro
Pokój w Hampton by Hilton Amsterdam Centre East można zarezerwować już za 67 euro za noc, 15% oszczędności.

Zakupy na brukselskiej alei Louise
Ceny za pobyt w Hilton Garden Inn Brussels Louise zaczynają się już od 62 euro za noc, 30% oszczędności podczas rezerwacji na stronie.

Turystyczna strona Londynu
Nocleg w Hampton by Hilton London Waterloo, położonym w samym sercu Londynu kosztuje już od 87 euro za noc, 20% oszczędności podczas rezerwacji na www.hamptonbyhilton.com.

INFORMACJA PRASOWA